Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 éves fordulóra jó ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves fordulóra jó ajándék egy hatalmas maci lánynak?

Figyelt kérdés
Plusz egy rózsacsokor. Ilyen szerelmes plüss macira gondoltam igazából, mert szeretiba macikat. Csak azért ez mégis évforduló, és elgondolkodtam hogy valami személyesebb kellene vagy valami közös. Mi a véleményetek?
2017. júl. 17. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A lány korától is függ,de a többségnek tetszenek a macik
2017. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves
2017. júl. 17. 22:17
 3/8 anonim válasza:
Én is 16vagyok én valentin napra kaptam 1.5méteres macit hatalmas szivecskevel és egy nagy csokor virággal meg csokit.Én évfordulóra mondjuk valami személyesnek örülnék.pl.egy nagy képeket tele közös képekkel vagy esetleg közös felső vagy valami ilyen :)
2017. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uuuuu...csak közös felsőt ne. Azt hiszi mindenki milyen egyedi, de annyira de annyira nem az. Sablon.

Inkább közös képek, és azt tudod olyan környezetbe rakni, hogy még személyesebb legyen. A virág jó. De én a macit inkább a lány szülinapjára adnám. (még akkor is ha már 17 lesz).

2017. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hittem a lány egy hatalmas maci. :D

Néha nem árt a vesszők használata. :)

2017. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Közös felső már van
2017. júl. 18. 10:17
 7/8 anonim válasza:
Sztem egy hatalmas maci kicsit idétlen lenne egy 16 éves lánynak az első évfordulóra, még akkor is, ha szereti őket. Inkább legyen szülinapra. Pl elviheted egy romi helyre, + vmi személyes ajándék. Én ennek örülnék.
2017. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, ellenben egy doboz bonbonnak annál inkább ;)
2017. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!