Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 4 éves kisfiúnak "gáz" ajándék...

4 éves kisfiúnak "gáz" ajándék lenne születésnapjára egy hatalmas plüssmaci?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 10:12
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%

Van ennél gázabb dolog azon kívűl,hogy nincs cukibb?

Nem gáz.

Ez aranyos. :)

2016. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%
Mért lenne gáz. Ha tudod, hogy örülne neki, akkor mért lenne ciki.?
2016. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Tudod, mi a gáz? Hogy én 20 évesen is ugyanúgy örülnék neki, mint ő 4 évesen. :)

20L

2016. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más. A fiadat nyilván te ismered legjobban. Érdeklik -e a plüss állatok, vagy talán jobban örülne valami kreatívabb, aktív közreműködést igénylő játéknak, mint például az autó, vonat. Még az is lehet, hogy egy hatalmas macitól inkább "félne". Ismertem ilyen gyereket is.
2016. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, de lehet, hogy nem a legjobb ötlet. Ezt mi nem tudhatjuk.
2016. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen. A plüssmacit csak a felnőttek tartják olyan cukinak. Egy gyerek nem tud vele játszani, esetenként fél is tőle, arról nem is szólva, hogy beporosodik és a poratkák hemzsegnek benne. Nálunk 4 kisfiú van a családban, egyik sem rajong az ilyen holmikért.
2016. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Az enyém már 12, de tegnap egy üzletben alig lehetett elrángatni vele egy magas macitól. Aztán finoman célzott rá, hogy lassan szülinapja lesz.

A lányom (8) ugyanez, csak ő egy hatalmas plüss pónira van rákattanva, mivel lómániás. :)


A poratkák pedig nem bírják a hideget, az ilyen nagy plüssöket időnként ki kell tenni este, és kifagynak. Egy porszívózás, és kész. De kézzel is ki lehet mosni, és nyáron gyorsan megszárad, átkeféled finom hajkefével (ami babáknak való), és pont olyan, mint az új.

2016. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felnőttként is megölelgetem az üzletekben az óriás plüssmacikat :D
2016. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Csak nem az Auchanos óriás plüssmacira gondolsz?

Tavaly karácsonykor anyámék beállítottak vele, gyakorlatilag nagyobb mint egy felnőtt ember. A gyerek kb. 2 óra alatt ráunt, azóta átestem benne, nekiütköztünk stb. Mondhatni nem tudjuk hova rakni és mivel a lakás legfeltűnőbb része, így ha eladnánk vagy elajándékoznánk, legközelebbi látogatásnál anyáméknak előbb tűnne fel, mint nekünk.


Nem mondanám hogy jó ajándék, inkább túl giccses.

2016. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem az Auchan plüssmaciról van szó, annál kisebb, Rossmannba vettem :)

Unokatesómnak viszem ajándékba, tehát nem a saját fiamról van szó.

2016. nov. 6. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!