Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-18 éves lányok! Mik azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mik azok a dolgok, amik miatt teljesen esélytelen nálatok egy srác?

Figyelt kérdés
Most itt nem CSAK a belső, külső tulajdonságokrol van szó, hanem esetleges múltbeli cselekedetekrol is.

2017. júl. 19. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%

1.- Nem vagyok rá büszke, de nálam a kinézet nagyon nagy szerepet tölt be. Ha az nem tetszik, lehet akármilyen lovagias, kedves, megértő, sajnos semmi esélye.

2.- Ez fordítva is működik: ha egy bunkó paraszt, lehet a külselye 10-ből 15-ös is, az sem jó....

3.- Kizáró ok nálam az is ha hallottam , hogy pl. megütött egy lányt, sokat verekedett.


Tudom, elég körülményes vagyok... 😂

2017. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

"Kizáró ok nálam az is ha hallottam , hogy pl. megütött egy lányt"


Logic...

És ha egy fiút ütött meg, az nem baj?

2017. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
első, ba*zki küzdősportolok :'(
2017. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha túlsúlyos (nem azt mondom, hogy nem lehet rajt felesleg, csak ne legyen kövér)

Ha bunkó, irányításmániás, direkt kötekedő

Ha drogozik vagy drogozott a közelmúltban

Most ennyi tabu jutott eszembe, nálam ezek a legfőbbek.

2017. júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Nálam akkor esélytelen,ha én is esélytelen vagyok nála.Amúgy nincs kizáró ok.15L.
2017. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

-Ha szuicid hajlamai vannak.

-ha tárgyként kezeli a nőket/férfiakat, úgy általánosságban az embereket.

-ha nincs saját véleménye.

-ha k--vánk, vagy hasonlónak nevezi az anyját, így hivatkozik rá a legkisebb dolog miatt is. Nálam ez abszolút kizáró ok.

- ha csak káromkodni tud.

-Ha vagdossa magát. Bár ez elég sok dologtól függ, de ha nem valami oltári jó emberről van szó, akit tényleg mindennél jobban szeretek, és tudom, hogy abba akarja hagyni, inkább elkerülöm.


Azt hiszem ennyi.

15/L

2017. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Én személy szerint, a nyilvánvalón kívül (pl. bunkó, büdös, túrja az orrát, stb.), nem bírom, ha valaki teszetosza. Merjen kiállni magáért, nincs szükségem óvodásokra, akik a szoknyám mögé bújnak. Akkor még zavar, ha valaki előítéletes, ki nem állhatom a homofób, rasszista, szexista vicceket és megjegyzéseket. Ja, és utálom, ha valaki hülyének tetteti magát, mert "aki okos, az stréber". Ennél jobban csak a valóban hülye embereket rühellem. Minden mással együtt tudok élni. 18/l
2017. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Utálom ha valaki beképzelt, legyen önbizalma, de ne szálljon el magától, ha rámenős az nagyon kiábrándít, jobb lassan haladni. Ha flegma, bunkó. Nem tetszik ha valaki túlsúlyos. Ha valaki képes megcsalni valakit az undorító.
2017. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Plusz utálom ha valaki kegyetlen buta..

8-as voltam

2017. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
80%
Én ugyanígy gondolom mint az első válaszoló. Szerintem egy kapcsolatban fontos mind a testi vonzalom, mind az hogy jól meglegyünk együtt. Így ha nem vonzódom hozzá, akkor semmi esélye. Hiszen egy kapcsolatban fontos a szex is. És ha nem vonz a másik, akkor nem akarok majd lefeküdni vele. Ha a külseje megfog, akkor utána meg kell ismernem, hogy tudjam a személyiségünk is összepasszol-e. Ami nyerő nálam az, hogy vicces, jól ellehet vele hülyéskedni, de ugyanakkor ha arról van szó komoly dolgokról is ellehet vele beszélgetni, értelmes gondolatai vannak. Múltbeli cselekedet ami kizáró ok lenne pl hogy börtönben ült valamiért, de nekem az is kiábrándító ha valami függősége van mondjuk drog vagy alkoholfüggő.
2017. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!