Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda srácként esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácként esélytelen, hogy egy lány is belém szeressen?

Figyelt kérdés

Tényleg ronda vagyok. És változtatni sem nagyon tudok (max a plasztikai sebész)

Hogyan tudnám mégis elérni, hogy egy kicsit is érdekeljem a lányokat?



2015. márc. 28. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos igen. Pénzzel szerezhetsz magadnak nőt, de az se téged fog szeretni, hanem a pénzedet.
2015. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Korod?? En 20/f vok nekem se volt baratnom meg! Ne add fel:))
2015. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21/F
2015. márc. 28. 16:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van eselyed.

Osztalytarsam fogalmazzuk ugy, hogy nem valami szep lany, es van pasija...

Hajraaa!;)

2015. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a bosszantó, hogy olyan például soha a büdös életben nem fog történni, hogy valaki csakúgy belém essen, ellenben, ha jól néznék ki.

De már lassan úgy érzem, hogy küzdeni sincsen túl sok értelme.


A lányokkal más a helyzet. Sok csúnyább lánynak igen jó faszija van a környezetemben is, de fordítva nincs így soha. Max a pénzes pasas-pénzéhes csaj felállást tudom elképzelni.

2015. márc. 28. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"Osztalytarsam fogalmazzuk ugy, hogy nem valami szep lany, es van pasija... "


Igen, a lány a kulcsszó. Lyuk van a lába között. Oda meg jóformán csak akkor nem talál magának fszt, ha tényleg az ogre barlangjából szökött, 2 foka van és trágya bűzlik a szájából...

2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet!
2015. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legyen személyiséged. Bizonyos külsőtől talán hátast dobnak a nők, de attól még nem biztos, hogy mint embert érdekesnek tartanak. Van egy olyan mondás, hogy a külső az, ami megfog és a benső az, ami megtart. Nem hülyeség.

Gondolkodj el rajta.

2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, még ha így is van, kell egy bizonyos szintű külső, amivel meg lehet fogni egy lányt. Átlag alatti külsővel nem lehet.
2015. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Hát ez az. Ha nem tudom megfogni, akkor megtartásról sem lehet szó. :/

2015. márc. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!