Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakitsak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak vele? (Kicsit hosszu)

Figyelt kérdés
6 honapja kb. Ossze jottem egy lannyal en inkabb csak "jatszani" szerettem volna vele.. viszont nagyon bele szerettem ez ido alatt (sok novel voltam mar, es de sose szerettem egyiket se szoval elso nagy szerelmem) de nagyon sokat veszekszunk.. amik altalaban kissebb, de akadnak nagyobb vitak is... 2. Komolyabb kapcsolata vagyok neki rajtam kivul csak 1 fiuval fekudt le.. viszont neha nem tudom hova tegyem teljesen ugy erzem, hogy o nem szeret engem mas fiukat likeolgat,jelolget be. De ha en teszem ugyan ezt akkor kitor a 3. Vilag haboru... vitaknal allandoan en kerek bocsanatot stb meg ha o a hibas akkor is valahogy en kerulok ki annak....fiuk irnak a kepe ala h "dejo vagy dragam" ilyenek es o valasznak h "koszi edes" stb es ez akaszt ki... nekem meg szulinapom alkalmabol irt egy lanybaratom az uzeno falanra amin csak a nevemet irta le "cukin" es mar jott is a balhe :D velemenyek?
2017. júl. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne maradj benne egy olyan kapcsolatban, amiben nem érzed jól magad.
2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amenadiel ***** válasza:
Ez így nem teljesen korrekt az ő részéről,próbáljátok meg beszélni a dolgot ha ez se segít akkor sajnos ki kellene lépni ebből a párkapcsolatból.
2017. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 I noor Y ***** válasza:

Hat ez altalanos problema szokott lenni de szamomra nagyon taszito ha valaki ennyire le akar lancolni es ennyire feltekeny.

En a helyedben beszelnek vele errol es elmondanam neki h ot szeretem ne legyen feltekeny de ezen valtoztasson mert ez igy nem jo

Ha annyira rugalmatlan h nem erti meg akkor valoszinuleg mast sem fog megerteni

Te tudod mit kell tenned de ha kellemetlenul erzed magad a kapcsolatban osszessegeben az mar regen rossz

2017. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!