Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért sírnak a fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a fiatalabb lányok hogy nincs pasijuk, amikor meg lenne normális ember akkor ellökik őket azzal hogy te is biztos azt akarod olyan vagy mint a többi? . Ez nekik mire jó? Ennyire elfajulna a világ?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát aki látja hogy mi a helyzet másokkal, az eleve fél hogy vele is előfordul a rossz. Én is ilyen vagyok, nem tehetek róla:/

L

2017. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de állandó parában hogy lehet élni?:/ oké kell némi tartás...de hogy fognak ismerkedni az emberek 10 év múlva? " szia bmv s vagyok vastag bankszámla"

csaj: hm.. milyen bmv?... kb ilyenre tudok gondolni.. :/ olyan már nem is lessz hogy elhivja randizni stb stb :/

2017. júl. 24. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok még gyerekesen állnak hozzá. Én is ilyen voltam 1-2 éve. Hogy mindenkinek sírtam, hogy nincs senkim, amikor meg valaki akart közeledni "elzavartam" úgymond, pedig láttam, hogy normális és aranyos.
2017. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ lassan már nem is lehet ismerkedni normálisan :(
2017. júl. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!