Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk/lányok . Ez normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok . Ez normális dolog? 16 lány .

Figyelt kérdés
nos. Én egy sulis lány vagyok , nemrég megismerkedtem egy sráccal aki kűlsőre nem szép , egy ideig dumálgattunk , hülyültünk stb és beleszerettem , de nagyon. Ő egy nagyon különleges személy számomra , de néha egy kicsit furcsa . Pl a viselkedése és a gondolkodása néha nem egyértelmű . Gondolok itt például , olyanra hogy emlékezetkiesés . Mondtam neki valamit ő meg , mondta hogy megcsinálom . Később meg azt mondta én nem mondtam semmit . De a legijesztőbb eset az volt , mikor nála aludtam és arra keltem fel hogy ott ál az ágy mellett , mondvan hogy nem tud aludni és megbabonázom a szépségemmel . Sok barátom mondta hogy egy kicsit furcsa de nem foglalkoztam velük . De nemrég , tegnap azt mondta "az ember sok mindenre képes a szeretteiért , de aki meg ölte az apámat az te vagy " ezt úgy mondta hogy simogatta az arcomat . Nagyon ijesztő volt ez , és nem tudtam mit higyjek . Múlt héten ült egy fotelben és ezt mondta "annyira aggódtam azon hogy , talán te és az anyád csináljátok ezt velem , de miután láttam hogy nem szeretsz , megölted az apámat . Az őrületbe akarsz kergetni" . Normális ez az ember ?

2016. jan. 19. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mentális problémái vannak. Ha szereted próbálj neki segíteni. Lehet nem ártana neki egy szakvélemény, mert ez nem normális viselkedés amit ő csinál, vagyis amiket mondd. Az, hogy külsőre nem szép és nem az ideálod az természetesen nem kizáró ok, hogy valakivel együtt legyél, ha maga a személyisége tetszik. Viszont, ha ilyeneket mondd rád és ha így viselkedik, ne jussatok el odáig, hogy esetleg bántson téged, akaratán kívül is, ha esetleg olyan problémái vannak. Vagy esetleg a szüleivel próbálj meg beszélni, hátha ők erről tudnak valamit. Az ilyen jellegű problémákra megoldást kell találni, mert a későbbiekben súlyosbodhatnak is.
2016. jan. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne ijesszgess este van már:D

Ez nagyon nem normális szerintem hagyad mert még kárt tesz benned

2016. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen biztos hogy kuplungos az emberünk ... ha szeret annyira, hogy hallgat rád, hogy forduljon ezekkel a dumáival szakemberhez, akkor mellette maradhadsz, hátha menthető, de így semmiképp se maradjon a dolog, mert biztos hogy valami baja van, nehogy neked legyen bajod
2016. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emlékezet kiesés nem nagy dolog nálam is van :D ez olyan hogy

"-ahh nyisd ki az ajtót a postásnak!

-mit mondassz nem hallottam...

-már megcsináltam kössz!"

Vagy ha mondassz neki valamit rendben mingyárt megcsinálom közbe le se tojja meg nincsk edve megcsinálni aztán néz valamit a tvben és totál elfelejti a dolgot aztán néz rád h mi bajod van xD ez nálam is megy sajna és mindig pont akkor kér meg amikor abszolútt nincs kedvem megmozdulni és a legnagyobb kényelembe helyeztem magam... Na de a többi nem normális.. Ezzel orvoshoz kell fordulni...

2016. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális!!
2016. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem normális! Ez ijesztő...

Nem rég ismerkedtél meg vele, de nála aludtál...wtf? Normális vagy? A szüleid meg elengednek....Jézusom

Gondolom, az az alvás se csak alvás volt.

2016. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!