Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet még esély? Több lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esély? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, lehetséges hogy egy ember pár perc alatt átgondolja az utóbbi éveket?

Szerintem nem! A lány erősen tiltakozik az ellen hogy találkozzunk, állítása szerint nem szeretne látni.

Régebben találkoztam már ilyen dologgal, általában külső inger miatt kényszerült erre, éppen ezért nem tudná az ember szemébe mondani a dolgokat!

Szerintetek?

Egyébként van valaki akivel tudnék beszélni itt, névtelenül?

Jöhet bárki, csak könyörgöm ne trollok legyenek. Szükségem van valakire :( (20/F)



2017. júl. 24. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
NYugodtan gyere tesó. Írj nyugodtan
2017. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Ezek alapján egy kicsit hasonló helyzetben vagyok szóval tudunk erről dumálni
2017. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!