Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Direkt csinálta vajon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálta vajon?

Figyelt kérdés
Most egy hete szakíthattam a barátommal. Szinte másfél éves kapcsolatról van szó, rajtakaptam egy párszor azon, hogy megcsalt de túl szerettem ahhoz, hogy szakítsak vele ami visszagondolva hülyeség volt. Viszont most meg hogy szakítottam vele, mert elment bulizni csajokkal akik mindenkivel összefeküsznek szépen mondva. Nagyon hiányzik a párom de mégse akarom újrakezdeni, mert neki már új kapcsolata van és hogy ilyen hamar túltette magát rajtam? Nagyon fáj.. 16l és 17f
2017. júl. 29. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A vajon azért mégsem csinálhatta, esetleg a margarinon...



Bocs. :D

2017. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te szemét bunkó állat egyes, ezt akartam írni, szó szerint :DDD


Nem értem mit tett volna direkt, de ha van kedved róla beszélni, lelkizni akkor szívesen várlak.

2017. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a srácot én azt javaslom, ne is gondolj rá és jobb ha elkerülöd, nem tudod hogy mi a helyzet vele. Ő továbblépett tedd ezt te is
2017. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar túl tudta tenni magát rajtam? Ezt amit nem értek
2017. júl. 30. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már megcsalt, akkor rég gond volt. Nem volt min túltenni. Fiatalok vagytok, ilyenkor komoly kapcsolatok zöme nem tart örökké, ha igen, akkor se esik közbe olyan, h megcsal. - 17 évesen a fiúknál nem kell meglepődni, h csak a szexre gondol, bár ne vedd sértésnek, de ha jól lakik otthon nem megy el a szomszédba repetázni. :/
2017. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azzal nem is lett volna baj, mert tőlem mindent megkapott. Sokszor inkább lenyeltem a hisztit amit megérdemelt volna. Ja és ma reggel írt, hogyha visszaakarom kapni a karórámat akkor hívjam fel. Ezzel azt akarja elérni hogy találkozzunk vagy csak ennyi szándéka van tényleg?
2017. aug. 1. 06:28
 7/9 anonim válasza:
Ha már befejeztėtek,ne akard felmelegíteni a kapcsolatot!A fėrfiak kėsöbb jönnek rá mit veszítettek,de te tarts ki!Ne hagyd magad,jön majd egy fiú akinek Te kellesz!Ha kell az órád,hívd fel,adja át,ės pápá!Hidd el szarul fog esni neki ha ő is azt látja túl vagy rajta!Nem kell egy se veled se nėlküled kapcsolat!Csak időt vesz el...
2017. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt többször is akkor sose szeretett igazán, ezért nem viselte meg a szakítás. Elhiszem, hogy neked fáj de akkor sincs értelme a megbocsájtáson gondolkozni, mert megint félrelépne.

Az óráért meg beszélj meg vele egy találkozót de magad helyett küld az egyik barátnőd, így tuti nem tud nyomulni.

2017. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindekinek, már nem érdekel Ő.

Van egy fiú akivel jóba lettem és amikor vele beszélek akkor nem jut eszembe az exem

2017. aug. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!