Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ne tegyek tönkre mindent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne tegyek tönkre mindent?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mit kezdjek ezzel az egész helyzettel.. Van egy lány, akivel elvileg barátok vagyunk, viszont a kapcsolatunk mostmár bőven átlépte a baráti szintet (többszöri együtt alvás összebújva, rengeteg közös program).. Én nagyjából másfél hónapja vettem észre magamon, hogy többet érzek iránta, mint szimpla barátság, valamint ez rajta is érezhető, mivel teljesen átalakult az összes beszélgetésünk, az összes közös programunk, úgy mondhatni minden. Amikor először beszéltünk mindkettőnk padlón volt, egymás lelki szemeteseivé váltunk, azonban ez mostanra már a múlt, mondhatni kihúztuk egymást a porból és onnantól kezdtek el változni a dolgaink, sokkal közelebb kerültünk egymáshoz.


Igazából nem vagyok teljesen tisztában a saját érzéseimmel sem, arról meg csak sejtéseim vannak, hogy ő mit érezhet, de egy jó barátnőjével én is jó kapcsolatot ápolok, aki olykor mond olyan dolgokat, amiből körvonalazódik, hogy ő is hasonló cipőben jár, mint én, kétségek közt..


Sosem tudtam beszélni az érzéseimről, és fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám közölni vele, hogy mi is zajlik le pontosan bennem... Attól félek, hogy ezzel teljesen elronthatok mindent, de ott a másik opció, hogy tényleg megtalálom azt a lányt benne (eddig eléggé úgy tűnik), akivel előre szeretnék tekinteni, és boldogok lehetünk együtt..


Belátom, hogy nem nagy ördöngősség, és elég egyértelmű a dolog, mégis itt van bennem a kétely, ami teljesen összezavar és ezzel fogalmam sincs mit csináljak :/


Ha bárki tudna valami bíztató tanácsot, vagy csak bármilyen tanácsot adni, azért rettentően hálás lennék! :)


Ja és mindketten 18 évesek vagyunk



2017. júl. 31. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak üljetem le egy parkba,kávézóba vagy bárhová és beszéljétek meg hogy melyikőtök hogy érez, mit gondol a dologról. Csak simán beszéljétek át. Egy idő után könnyű lesz beszélnetek róla. És szerintem simán összejöhet, csak ne félj mert nincs mitől!! 😉😉
2017. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DollarDog ***** válasza:

Az első nagyon jól leirta! Nem vesztesz semmit ha elmondod neki mit érzel! Fontos vagy neki így 100% hogy nem fog faképnél hagyni ha elmondod mit érzel! Még szerintem örülni is fog hogy elmondtad neki! :)

18/F

2017. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolok leírták a lényeget, vagy esetleg elhívhatod egy találkozóra de mint randi, így leesik neki a dolog.
2017. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, de aranyos vagy! Ha ezt fele ilyen édin előadod neki akkor ha eddig nem volt beléd szerelmes akkor ezután lesz. Feltéve hogy romantikus alkat... De ennek minden lány örülne :)
2017. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lófa52 és esti fény! Ha leülsz vele megbeszélni, azzal mindent elrontasz. Nem megbeszélni kell, hanem folytatni. Vannak érzések, amiket nem lehet szavakba foglalni, ezt el kell fogadni. És gondold el, mi fog változni azzal, ha elmondd neki, hogy szereted? Csak a nyakába lőcsölöd a felelősséget, és jelzed, hogy nem vagy még elég érett ahhoz, hogy kezdeni tudjál valamit vele.

Ilyen a tiniszerelem, amióta világ a világ. Tele bizonytalansággal, ábrándokkal, kételyekkel. De ez így szép. Így jó! Így jó, mert ez ösztökél arra, hogy gondolkodj a következő lépésen, ez ösztökél arra, hogy (legalább a szemében) jobb emberré válj.

Gondolod, hogy a felnőttel leülnek nyavalyogni egymásnak? Fenét! Találkoznak, beszélgetnek, élvezik egymás társaságát. Ha jól sikerül, ha mindkettejüknek javára válik, megismétlik. Ha az egyik kevés a másiknak, megpróbál felnőni a feladathoz. Ha nagyon akarja, sikerül, ha nem annyira, akkor nem. Olyankor elválnak útjaik, és mással, máshogy próbálják. Ha sikerül felnőni, akkor folytatják. És egyszer csak azon kapják magukat, hogy nem tudnak a másik nélkül létezni. Na, olyankor esetleg beszélnek róla. Addig semmit.

2017. aug. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* ha elmondod neki,

** a felnőttek leülnek

2017. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!