Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek van/vannak olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van/vannak olyan ismerősötök/ismerőseitek akik mindig mindent tönkre akarnak tenni?

Figyelt kérdés
Olyan emberekre gondolok, akik eleinte tök kedvesek, közel kerülnek az emberhez, és aztán gyakorlatilag azt gondolják, hogy övék a világ, és azt csinálnak veled amit akarnak. És bárkivel bármilyen jó kapcsolatod van, mindig tönkre akarják tenni. Mert nekem van egy, aki szemrebbenés nélkül hazudozik, és minden kapcsolatomat tönkreteszi(amiről tud, de valahogy kb mindent tud), és hiába mondom bárkinek is, mindenki csak azt mondja, hogy tök normális, meg hogy semmi rosszat nem tesz. De tudom, ha egy szobába lennék vele összezárva, akkor biztosan kikaparná a szememet. Tehát egy angyal álruhába bújt ördög, akit soha az életben nem lehet lekoptatni igazán. Nektek van ilyen ember a környezetetekben?

2015. dec. 26. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm ilyen volt, nem akarta hagyni hogy pasizzak, ha összejötem valakivel mindent megtett hogy szétmenjünk, de más emberekkel se hagyta hogy jóba legyek, mert neki az kellett hogy csak vele legyek, de szerencsére elköltöztek, messze kerültünk egymástól én elkezdtem másokkal barátkozni ő meg besértődött és azt mondta hogy többet nem a barátnőm. Mondom végre épp ideje volt hogy lekopjon rólam.
2015. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!