Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kökin vagy a westendben lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kökin vagy a westendben lehet valahol venni olyan karkötőt amin nem csak átlagos férfi és női nevek vannak? Mert a barátomnak (Aldó) meg anyukámnak lenne akik nagyon karkötőmániások.

Figyelt kérdés
Én nem igazán járok pestre mert vidéki vagyok így nem tudom hogy lehet ilyet kapni ezért kérdeztem de fontos lenne.

2017. júl. 31. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Aldónak hívják a barátod?

Vegyél neki neki egy "Aldi" feliratú zacskót azt becézgesd xD

2017. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lol Aldooooo mint a tabornok a majmok bolygojabol :') ( klasszikusbol) kiraly nev :D ohm szerintem lehet csinaltatni amugy nevre szólót: D de azert eleg fas*a neve van ._.
2017. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!