Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok egy párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy párkapcsolatban a magasságkülönbségről?

Figyelt kérdés
A barátom 185cm én pedig 149-150cm :o, szerintetek számít a magasság titeket zavarna ez?!
2017. aug. 2. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy? Már úgyis együtt vagytok.

Ha szerintünk zavaró, akkor szakítasz? Miben befolyásol ez téged?

Ha szerinted számít, akkor most szakíts vele, mert később csak rosszabb lesz.

2017. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
155 cm vagyok, exeim mind magasak voltak. En imadtam, ok is imadtak hogy ilyen picike vagyok. Ha teged zavar, akkor szakitsatok, mert ahogy elottem is irtak, csak roszabb lesz.
2017. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, nem szakitok vele mert nagyon szeressük egymást öt egyáltalán nem zavarja hogy alacsony vagyok,:) csak érdekelt hogy mások mit gondolnak erről, hogy nem-e találják furának ezt.
2017. aug. 2. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik. Mi 178-155. F/17
2017. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Forditva rosszabb lenne

igy még jó is, legalább jogosan nevezhet "kicsimnek" :)

2017. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivágva minden fa megmászható.
2017. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj:)

Az alacsony lányok magas pasik mellett cukibbnak, a magas srácok a csajuk mellett helyesebbnek, férfiasabbnak tűnnek:)

2017. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hála isten nem vagy igénytelen, minél magasabb a fiu annál jobb, főleg ha pici vagy

180 alább ne add mert megszivja a fiad

2017. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!