Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek problémát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek problémát jelentene ha a párkapcsolatban már 1-2-3 éve együtt vagytok, de a fiúnak a fejében meg sem fordul az összeköltözés gondolata?

Figyelt kérdés
Az is kérdés lenne hogyha a fiú már külön lakik a szüleitől, de nem beszél az összeköltözésről, akkor ti rákérdeznétek hogy mikor költözhettek oda? A kérdés azért fogalmazódott meg, mert úgy tudom a lányoknak az összeköltözés fontos, de hátha itt valaki itt megcáfolja.

2017. júl. 7. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem probléma ! :)

Majd ha a fiú rákérdez bvagy megkér de egyébként nem :)

nem az összeköltözés a fontos :) L

2017. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Várok még válaszokat!
2017. júl. 7. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Én 17 vagyok teszem azt lenne egy pasim aki mondjuk 20 éves és egyáltalán nem zavarna ha ezt nem hozná fel. Szimplán azért mert én is fiatal vagyok. És még jó ideig nem költöznék össze senkivel. Terveim szerint a 20-as éveim közepéig nem költöznék össze a barátommal.
2017. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2017. júl. 7. 13:15
 5/15 anonim válasza:

Ha a fiúnak van külön lakása akkor én mint lány, mindenképpen megvárnám amíg ő hozza fel.

Ha én laknék külön akkor egyértelmű, hogy nekem kellene mondani.

2017. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem lenne fontos az összeköltözés!!! 1-2-3 év múlva sem.


19/L

2017. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5-ös! És mi van ha nem hozza fel?
2017. júl. 7. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok, de három év után házasság is megfordulhatna a fejében, nem hogy az összeköltözés! Szóval ha szereti két ember egymást, szerintem fontos, hogy minél több időt töltsenek együtt, és ha hosszútávon gondolkodnak, előbb ki kellene próbálni együtt tudnának-e élni.
2017. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk 23 évesek és már 3 éve vannak kapcsolatban.
2017. júl. 8. 20:17
 10/15 anonim válasza:
23 évesen 3 év kapcsolatban szerintem már nem a tini párkapcsolatok kategória, ott már szeretnek előrelépni az emberek. Ennyi idősen nekem már probléma volt, igen.
2017. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!