Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan próbáljam meg visszasze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg visszaszerezni exem, ha tudom, hogy azóta prostitulcióval foglalkozik?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szeretnék összejönni volt barátnőmmel, de ő elvileg összejött egy sráccal és erre hivatkozva leterelt. A fickó mindenféle fekete üzletekből él, köztük ahogy tudom lányok futtatásával is foglalkozik, exem persze azt állította nem igaz és ő sincs benne ilyenekben, amit egész addig elhittem, amíg meg nem láttam az egyik ilyennel foglalkozó oldalon.


Szeretem őt, és szeretném magam mellett tudni, vagy nagyon gyorsan elfelejteni. De mégis hogyan?



2017. aug. 8. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Na most szerintem nem hiába szakítottatok.

Felejtsd el. Keress normális lányokat.

Ismerkedj. Csinálj olyanokat amiket szereretsz. Keress új hobbit. Élj a hobbidnak. Ezzel azt akartam mondani,hogy próbáld meg lekötni magad. Hogy ne rajta járjon az eszed.

2017. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
Ne szerezd vissza, inkabb neha fizess be egy orara.
2017. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Dobsz egy linket a csajhoz?
2017. aug. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Az oké, hogy fent van egy ilyen oldalon, de te miért nezel ilyen oldalakat? Szerintem összeilletek!
2017. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szakítás küldöldi munka miatt történt, aztán összejött az említett fickóval, akivel mindemellett elvileg boldogan megvannak egymással, hiába a napi kb. 5 kuncsaft. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt bárki el tudja viselni a barátnőjének, és én szomorúan nézem folyton az értékeléseit, hogy mikor ki milyen jól érezte magát vele. Nem tudom, hogyan tudnám magam ezen túltenni.
2017. aug. 17. 00:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Küldesz linket privátban?

Amúgy tudok egy "intézményt", ahol ezeket a lányokat visszahozzák. Törvényesen... A stricit pedig sok évre bevarrják, mert a kerítőmunka illegális.

Az exbarátnőd max adóügyileg fog szívni, de biztos leállítják a melóról.

2017. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!