Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bence megcsalta Polát? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence megcsalta Polát? Vagy szakítottak?

Figyelt kérdés
Kikövették egymást meg minden, ez nagyon ugy tűnik, szerintetek??
2017. aug. 8. 16:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Pollát* (bocsi csak elírtam)
2017. aug. 8. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Szakítottak. Azt nem tudom, hogy volt-e megcsalás.
2017. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel? Ezek is jót kaszáltak ebből az egészből, aztán szépen megunták egymást. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a videókat törölni fogják-e, mert akkor rengeteg megtekintést veszítenének. Az ilyeneket már csak ezek érdeklik, a felszínes dolgok, miközben kislányok ezreit csapnak be. Olyan megjtászott sz#r az egész, hogy hihetetlen. (És most biztos minden Pol!ce rajongó jön majd lepontozni, de sajnos ez az igazság.)
2017. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Megjátszott*
2017. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak a pénzről szólt, ne legyünk naivak ne vegyük be amit mondanak. (nem is tűnt szerelemnek...)

Ez leginkább Pollának érte meg. Bencének köszönhetően többen megismerték, híresebb YouTubeos lett, a termékeit (az az eezyspirtzt vagy mit) sokkal többen megvették.

Bencét meg nem zaklatták a barátnős kérdésekkel, többet járhatott fel Pestre, és gondolom a Polla termékeiből kapott egy kis jutalékot.

De azért már több hónap után elmúlt a "csókoljátok meg egymást", "barátnős kérdezz- felelek", "boyfriend tag" videók különlegessége. Már nem számított extrával.

Így a kapcsolatnak és szerződésnek vége. Ennyike.

2017. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
xdd, én tökre leszarom ki miből él, én meg makivarát ütöm mégse verekedek az utcán, amúgy meg ezek mindig ezt játsszák egymással fogadnak xd..
2017. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Polla ugye megváltoztatta borító képét fb-n és instára is kitette a képet és a sarokban látszik hogy valami másik csávóval csókolózik és pont úgyvan megcsinálva hogy ne nagyon vegyük észre.
2017. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!