Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akivel már egyszer szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel már egyszer szakítottak komoly kapcsolat után, (mondjuk parja megcsalta). Mennyire jellemző hogy a következő kapcsolatában jobban felti uj parjat, ne hogy mégegyszer megtortenjen?

Figyelt kérdés
Akivel előfordult mar ilyen ő érezte e magán,hogy nehezebben tud megbízni uj parjaban,meg ha ezt nem is akarja kimutatni ne hogy elijessze és néha nehezen tudja visszafogni magát?
2016. dec. 18. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig nem kezdtem új kapcsolatba, míg fájdalmat éreztem az előző miatt. Amikor semlegesek lettek az érzéseim, akkor könnyebben bíztam az új páromban. Szerintem az előzőből levontam a tanulságot. Ha menni akar valaki, el kell engedni. Erőltetni semmit nem szabad. :) Mégha fáj is. Csak őszintén kell kommunikálni egymással és nem megalázni a másikat hazugságokkal, mert azt a részét a nehezebb feldolgozni.
2016. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor a mostani párommal összejöttünk valóban jobban féltem a korábbi tapasztalatok miatt.

De idővel ez elmúlt,ő egy teljesen más ember,mint az ex,nem szabad egy kalap alá venni őket.

De el lehet mondani amúgy az új kapcsolatodban,hogy az előző rossz tapasztalat miatt még kicsit bizalmatlan vagy.De idővel úgyis elmúlik.

2016. dec. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uaz mint #2.

Sosem voltam feltekeny,de a rossz elozmeny miatt az uj kapcsolat elejen sokat szorongtam.Idovel viszont lecsendesedett ez bennem.Csak abban bizom h ezuttal jobban valasztottam.

2016. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En inkabb minden mindegy alapon mentem bele a köv kapcsolatba. Nemi egészséges feltekenykedes volt, de ugy voltam vele, ha az a kapcs tönkrement ez is arra a sorsra juthat. Szoval nem ugy álltam hozza, h ragorcsoltem ilyen olyan szempontból. Ez a kapcs azota is tart.

Azt nem mondom, h total érdektelen voltam es egyszer sem voltam féltékeny v féltő, de kozel sem annyira, mint az elozoben. (Azert ott is egészséges mértékben volt meg ez).

2016. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!