Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire normális szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális szerintetek a csajom?

Figyelt kérdés

Csinál bizonyos dolgokat amiket a lányok többsége nem (gondolom én) pl.múltkor békákat akart fogni egy tóban, és egy kicsit el is kapott majd megmutatta nekem, és visszadobta. Illetve nem olyan nyálas, nincs odáig a romantikáért. Persze csókolózunk meg ilyesmik, de azt se mindenki előtt szereti az utcán csinálni, mint a legtöbb lány. Nem rakosgatja ki a csöcseit a ruháiból, de amikor velem pettingel nagyon vad. Nektek mi a véleményetek róla?

én 14 vagyok, a barátnőm 15



#barátnő #lány #csaj #furcsa #közel sem tömeg
2017. aug. 8. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé kettős személyiség...

Egyrészről úgy viselkedik mint egy normális!! 15 éves lány, másrészről 14-15 évesen elég korai a pettimges rész, nem kell semmit elkapkodni, idővel minden egyre jobb lesz.

Viszont ha neked ez a béka fogós, kicsit játszós dolog fura, téged milyen dolgok érdekelnek?

2017. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sportoló vagyok, birkózok, ő nem sportol semmit
2017. aug. 8. 20:31
 3/6 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Az isten lába tudtommal normális.
2017. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy egyszer elvidd nyaralni és megfogja a nyílméreg békát:D
2017. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hasonló a hasonlónak örül!" - mondá az ókori római.

Ennek alapján a te érdeked, hogy normálisnak tartsad!

2017. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lány már rögtön szeretnie is kell a romantikát?Én egyenesen gyűlölöm a romantikus dolgokat és utálok nyilvánosság előtt csókolózni a barátommal. Úgy érzem, hogy az nem oda illő és én se szeretem, ha mások ott nyáladzanak mellettem, visszataszító. Én kiskoromban vadásztam békákra, 15 évesen már elég fura, de ha jól esik neki csinálja, nem olyan nagy dolog ez szerintem. Én úgy vettem észre a leírásod alapján, hogy kicsit maximalista vagy a barátnőddel szemben, minden apró "hibára" oda figyelsz, de lehet velem van a baj és én veszem ilyen lazán a dolgokat.


17/L

2017. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!