Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Féltékeny vagyok a csajom apjára?

Figyelt kérdés

Telorol irok szoval ekezetek ma nem lesznek. 22 vagyok a baratnom 19. Ugy 4 honapja vagyunk egyutt. Az, hogy engem miert valasztott rejtely o a legszebb lany akit valaha lattam az emberek megfordulnak utana az utcan, hihetetlenul okos es erzelmileg is nagyon intelligens, elvei vannak humoros de nagyon karakan szemelyiseg. En kb semmit nem tudok felmutatni mellette teljesen atlagos vagyok legalabbis hozza kepest biztosan. Egyetemen talalkoztunk o korrepetalt engem nemetbol mert kis kora ota kulfoldon eltek. Az apjaval, ugyanis egyedul nevelte az anyjara mar nem is emlekszik allitolag lelepett egy ferfival es azota sem kereste oket.


Amikor megismertem az apjat eloszor nagyon meglepodtem, a szokasos kover bajszos sor iszogatos pasas helyett kb Mel Gibson fogadott. A faterja egy nagyon sarmos pasas 20 evet letagadhatna, arcra nagyon hasonlit a baratnomre, kicsit sincs elhizva sot izmosabb nalam, mikor kezed fogtunk majdnem besz@*tam ugy raszoritott, kedves volt velem de parszor bekostolt amire nem tudtam mit reagalni. Szerintem nem tetszik neki, hogy a lanya velem van. Viszont amig ott voltam naluk eszrevettem, hogy ok mennyire kozel allnak egymashoz a baratnommel mennyire "imadjak" egymast. Baratnom elotte is sokat beszelt az apjarol, mondta, hogy o all hozza a legkozelebb es nem tudja mi lenne vele nelkule o neki a legfontosabb(!!!) es, hogy mas baratnoihez kepest milyen szerencses hogy az o apja olyan amilyen, allitolag soha semmiert nem veszekedett meg vele es mar nem is banja, hogy anya nelkul nott fel stb. Meg egyszer lattam a facebookjan hogy belikeolt valami idezetet valami olyasmit hogy egy nonek mindig az apja lesz az elso szamu ferfi az eletben vagy mittomen.


Nagyon fura mert nem ugy vagyok ra feltekeny, mint a tobbi pasira hanem olyan irritalo, hogy annyira oda van erte baratnom hogy mindig az "ove" lesz vagy nemtudom. Azon kivul meg kisebbsegi erzesem van mellette mert hiaba oreg sztem a legtobb no ot valasztana helyettem. Az meg, hogy Buda egyik legszebb reszen van hazuk csak hab a tortan.

Tudom, hogy baratnom szeret engem mert mindig kimutatja de mar mindig ideges vagyok ha hazamegy es nem velem van. Raadasul szokott elotte fehernemuben jarkalni ami szinten milyen mar??? Tudom, hogy kiskoraba is o furdette meg hasonlok de mar egy felnott norol beszelunk. Legyszi ne nezzetek duhongo elmebetegnek egyszeruen ez az egesz FURA. Ti is feltekenyek lennetek a helyemben higgyetek el.

Mit tegyek hogy ne zavarjon? Nem akarom a baratnomnek felhozni mert szerintem nagyon hulyenek nezne meg kb kiabarandulna belolem ha szoba hoznam hogy en nem birom az imadott apucikajat.


2017. jan. 19. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
A tökéletes barátnőd apuci pici hercegnője és mindig az is marad. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2017. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En megertelek, pedig majdnem az apja korabeli no vagyok. Nagyszeru, hogy ilyen szeretetben nott fel a baratnod, sok csaladbol ez nagyon hianyzik. De azert ideje lenne mar levalni apucirol, nem kislany mar. Ugyanakkor megis irigylesremelto a kapcsolatuk. Probald meg ugy nezni, hogy a szerelmed milyen szerencses, hogy ilyen legkorben nohetett fel. Es kezdj el onbizalomra "gyurni". Hidd el, hogy te is vagy olyan jo, mint az apukaja. Na ez nehez, tudom... Viszont fogadd el a kapcsolatukat, abba te nem tudsz beledzolni, csak az o dolguk. (Amig nincs bantalmazas, termeszetesen, de gondolom, nincs.)
2017. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat vegulis leirtad a lenyeget. Az apa a sajat mintajara nevelte a lanyat (bar a fehernemu dolog nekem bizarr), gonfolom ezert is zavar, hogy egy atlagos ferfival jott ossze. Minketten sikeresek a jelen elethelyzetukben, sajat nemukben jol neznek ki, okosak, ambiciozusak, Te meg nem. Nem zavarna ez ennyire, ha jobban hasonlitanal rajuk, a sajat sikertelensegedbol fakad az irogyseged. Ha tenni akarsz az eletedert, akkor viszont magaert tedd, ne azert, hogy felerj hozzajuk.
2017. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ti is feltekenyek lennetek a helyemben higgyetek el." Nem hiszem.
2017. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1# Vicces hogy ezt irod mivel pont hercegnonek hivja.

Igen zavar, hogy ok ilyen masok ilyen "eitek" es jol elvannak egymassal. Nyilvan nem tetszik neki, hogy velem van a lanya mert nem vagyok "melto" ra de szerintem kb senki nem az neki. Persze orulok annak, hogy igy vigyaztak ra meg jo nevelest kapott ez nem kerdes. Csak van egy olyan sanda gyanum ,hogy nem akar elfogadni. Es bennem is olyan erzesek kavarognak, hogy nem vagyok eleg jo a baratnomhoz. Pedig mar fulig belezugtam de megis kepztelen vagyok elhinni, hogy tenyleg engem akar :(

2017. jan. 19. 17:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha en penzt es energiat olnek a lanyom oktatasaba, nevelesebe, en se orulnek, ha egy kozepszeru szinttel megelegedo fiuval kezdene. Hugomat is hercegnonek hivja apank, pedig mar reg nem vagyunk gyerekek, ahogy nekem is van becenevem, megis mindketten eletkepesek vagynunk, nem szorolunk rajuk anyagilag. Egy szulonek a gyereke mindig a gyereke marad, es van akinel a becezgetes nem valtozik. A fehernemuben maszkalas nekem is fura viszont.
2017. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Hat pedig egy szulonek el kell fogadnia a gyereke valasztottjat. A "gyerek" a sajat eletet eli, nem a szulo eletet. Itt raadasul nem egy tomeggyilkossal kell apucinak megbaratkoznia.
2017. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
A pszichológiai magyarázata ennek az, hogy az apja mindent meg akar adni a kicsi lányának, amiért az anyukája lelépett és oroszlánként védelmezi ezért őt. A lány meg értelemszeűen csak az apjára számíthat, mint lelki támasz is, nem csak fizikai, materiális, szóval ebbe a szimbiózisba nagyon nehéz lesz betörnie akárkinek is. Elfogadod vagy lelépsz.
2017. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BigGeorge ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy féltékeny vagy az apjára. Technikailag ő a legvalószínűtlenebb férfi arra, hogy megdugja a nődet :) Legalábbis had feltételezzem azt, hogy ép eszű emberekkel van dolgod. Najó csak vicc volt.

Komolyra fordítva a szót úgy látom ez az apuka kifejezetten nehéz eset a te szempontodból. De gondolj bele! Te szívesen elengednéd magaddal a lányodat? De őszintén. Én nem ismerlek szóval nem tudok erre válaszolni. Viszont azt tudom, hogyha nekem lesz vagy lenne egy kislányom -bár lenne egyszer- és tegyük fel egyedül nevelném, biztosan én is olyan nevelést akarnék adni neki mint az Ő apja. Szerintem ő nagyon jó munkát végzett! Írtad, hogy a lány szép (ez mondjuk nem kimondottan az ő érdeme) eddig oké ezer ilyen van. De több nyelven beszél, okos vannak elvei (azért ez is ritka manapság) humoros ugyanakkor határozott személyiség és még érzelmi intelligenciája is van. Akkor miről is beszélünk? Leírtál egy olyan nőt akivel szerintem szinte az összes férfi megelégedne. Nem csoda ha megválogatja kivel "engedi" össze és még ennyi idősen is vigyáz rá. Ha meg a lány is így ragaszkodik az apjához meg szereti akkor tényleg tökéletes nevelői munkát végzett, az én volt barátnőim közül azthiszem senki sem szerette az apját vagy elváltak a szüleik és le se sz@rta a saját lányát a pali. Mondom ha nekem egyszer lesz lányom és ráadásul egyedül is nevelem akkor nekem is a hercegnőm lesz és megóvom majd mindentől. Aztán ha valaki beszólna, hogy "jaj apuci pici lánya és mindig az is marad" mint az első válaszoló, hát kit érdekel majd a szájába lépek aztán befogja.


És most egy tanács, hogy szerintem mit kellene tenned. Magamból kiindulva írom ezt, mert nekem a leírásod alapján szimpatikus az apa és a teljesítménye.

Szerintem ő olyasvalakit keres vagy fogadna el a lánya mellé aki tovább folytatná amit ő elkezdett. Aki tovább viszi a "lángot" aki ugyanúgy vigyázna a lányára és ugyanúgy szeretné mint ő maga. Ha látná rajtad, hogy a mindened a csaj, ha látja hogy igazi férfi vagy aki soha nem bántaná a lányt, aki a tenyerén hordozza és a jövőbeli problémás helyzeteket meg tudná oldani akár kitartással akár kemény munkával akár intelligenciával akkor lassan átengedné kicsit neked. És véletlenül sem az a baj, hogy te átlagos vagy külsőre. Hidd el ez nem számít. Ha bízhatna benned akkor megkedvelne. De akkor szerintem nagyon! Hiszen tudja ő is, hogy a kislánya egyszer ki fog repülni, ő egyszer meg fog halni és akkor ki lesz az aki majd vigyáz a szeme fényére? Nagyon nem mindegy. És nem külső alapján fogja az áldását adni rád.


Én azt mondom, hogy ha tényleg szerelmes vagy lányba ahogy azt írtad akkor még nincs késő számodra, ha valaki szerelem által motivált akkor tud talán a legkönnyebben kilépni a komfortzónájából, szóval itt az ideje felnőni a feladathoz. Ha nem érzed magad elég jónak akkor fejlődj olyanná, hogy méltó legyél a lányhoz először is a saját szemedben. Aki azt írná, hogy hát ez hülyeség mert ha most nem szeret úgy ahogy van önmagadért akkor nem is érdemes vele foglalkozni stb. Ez részben igaz is viszont a lány szereti a kérdezőt! Úgy ahogy van! De szerintem mindig KELL fejlődni, tanulni és továbblépni ehhez sosincs késő sőt szerintem elengedhetetlen az életben az a belső motiváció, hogy valaki mindig jobbá akar válni.

Szóval fel a fejjel, féltékeny semmiképp ne legyél a papára mert nincs semmi értelme ahogy saját magad lekicsinylésének sem. Ha úgy érzed kevés vagy akkor fejlődj ennyi.

2017. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Öreg, majd ha lesz gyereked megtudod milyen ez.

Addig meg tedd össze a két kezed hogy megkaptál egy ilyen jó bőrt. Lehet nem lesz tul hosszú....

2017. jan. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!