Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Segitseg! Nem ertek mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Nem ertek mar semmit! Bonyolult. Vagy megis egyszeru?

Figyelt kérdés
A legjobb fiu baratomrol van szo. Elegge bonyolult a helyzetunk de probalom minel erthetobben leirni, ha megse sikerul vagy esetleg helyesirasi problemak vannak azokert elnezest kerek. A lenyeg hogy altalanos iskolas korunk ota ismerjuk egymast megis kesobb lettunk csak joba. Evfolyamtarsam volt es egyszer bevalottam neki, hogy szerelmes vagyok bele..ez hetedikben volt azota mar elmult es nem erzem. Akkor egy darabig nem beszeltunk mig kilencedik nyaran talalkoztunk es elkezdtunk beszelgetni es kiderult hogy vonzodunk egymashoz es volt mar csok is. Kozbe voltak barataim de nem voltak hosszutavuak mert sose jott ossze:D ot akkor ez nem érdekelte egyiket se ismerte es mindig ram maszott persze nem engedtem neki, sose csaltam meg senkit. Mindig hianyolt es ha nem irtam vissza egybol irt. Aztan lett egy másik baratom akit mar o is ismert korabbrol es onnantol kezdve teljesen megvaltozott. Az csak egy kavaras volt es utana vege is lett..de azota alig szol hozzam aztmondja nem hianyzom neki, bulizik csajozik es teljesen kifordult..sokat veszekedtunk. Mar egy ideje nem irtam neki vissza es azon gondolkodom most mi legyen. Nem tudom mit lepjek. Vagy hogy mi a helyes. Nem vagyok szerelmes bele ezt tudom, baratkent szeretem. Megsem akarom ot elvesziteni.. 17L
2017. aug. 8. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki is és neekd is az lenne a jó, ha hagynád. Kellemeltlen volt neki,hogy nem volt esélye nálad, így lelépett. Hagyd.

Mondjuk az,hogy te kavarsz, önmagában annyira kiábrándító,hogy én se akarnék tőled semmit.

2017. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

Mivel szerelmes volt beléd és te igazából tudtad és utána még más pasikkal kavartál nagyon szarul esett neki ilyen velem is volt bár én utána még 2 évig szerettem a csajt de ő nem na mindegy .


El kell hívni hogy beszélj vele menj el hozzá és mond hogy szereted, eslősorban mindig beszélni kell utána hogy mi alakul ki az rajtatok múlik

2017. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En voltam bele szerelmes de o belem nem, akkor elutasitott..es azert kavartam mert nem jartunk.
2017. aug. 9. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!