Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen helyzetből hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen helyzetből hogy lehet kikeveredni?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy srác (már 6 éve osztálytársak vagyunk) , akivel mindig csak érdekkapcsolatunk volt ( leckék, matekozás stb.) Idén a délutáni plusz órák is úgy alakultak, hogy sokkal több időt kell együtt töltenünk és valahogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz mint barátok ( szerintem ). De a héten kiderült, hogy ő többet szeretne mint barátság, én először kinevettem, mert hát nem vagyok egy jól kinéző személyiség, sőt túl szerethető típus sem, de nagyon úgy tűnik, hogy komolyan gondolja. Szerintem viszont eleve nem szerencsés egy kapcsolat osztálytársak között, sőt én kedvelem, de csak mint barátot. Nem szeretném megbántani, de ez így elég kínos ( mert már mondtam neki a véleményemet erről az egészről nég akkor amikor kiderült, viszont nem úgy néz ki, hogy leesett volna neki.) Mit tegyek ?

2016. nov. 23. 23:00
 1/1 NorRika válasza:
Tisztázd vele a dolgot! Mond el neki mit gondolsz erről az egészről.
2016. nov. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!