Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bele lehet valahogy szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet valahogy szeretni olyas valakibe aki szeretnék?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit értelmetlen a kérdésem.

Van egy fiú aki évek óta szerelmes belém de én nem. Csak haverok vagyunk, de ő mindig is többet akart .sűrűn szerelmet vall és mondja hogy járni akar velem. Ilyet is szokott mondani hogy nem tud nélkülem élni és értem bármit megtenne. Ilyenkor majdnem megszakad a szívem.

Valahogy még belészerethetek?

Mit tehetnék?



2017. aug. 11. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kényszeres lenne ls nem műkpdne. Sajnálatbol szerintem nem menj kapcsolatba vele. Dönts, mit akarsz, és ha döntöttél, tudasd vele, ha már igy bevallotta. Ha van esze, akkor nem fog siránkozni meg zaklatni. Fájni fog neki, de túllép rajta. Ha sokáig húzod, és ő végig reménykedik, csak egyre rosszabb lesz, minél tovább húzod.
2017. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erővel nem... ahhoz kell az az érzés is... szóval ne erőltesd azt ami nem megy.
2017. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy maximum akkor fogod úgy érezni, hogy többet érzel, amikor végre kiszeret belőled:D Ilyenkor ugyanis a másik fél emelkedik a szemünkben, egy szintre kerültök majd, hisz már nem szeret majd téged.
2017. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!