Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki lehet valahogy szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet valahogy szeretni abból, aki nem szeret viszont? Több mint 10 éve vagyok szerelmes valakibe, és már teljesen belebetegedtem, legszívesebben megölném magam.

Figyelt kérdés
Az illető akkora hatással van az életemre, hogy egy évtizede ő az első gondolatom reggel, és az utolsó este, állandóan ő jár a fejemben...teljesen tönkreteszi az életemet ez, de úgy érzem tehetetlen vagyok. Hozzátenném, ő mást szeret... Szeretném elfelejteni, de nem megy, szinte ösztönből nézem az adatlapjait, meg eljárok oda ahova ő is jár, és amikor meglátom azzal akit szeret, látom megcsókolni, szavakba sem tudom önteni amit érzek...megsemmisülést érzek...néha már úgy érzem, gyűlölöm, és már magamat is gyűlölöm amiért hülyét csinálok magamból...de talán nem is tehetek erről hogy így alakult...csak...ki lehet ebből a gödörből mászni?

2017. febr. 9. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen kezdj el pasizni vagy nőzni, attól függően te melyik nemű vagy.

10 év? Ez már beteges. Kezdj el társaságba járni, új emberek közé és meglátod lesz olyan aki tetszik majd.

2017. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Ki lehet csak tenni kell érte. Kezdetnek ne stalkold már se virtuálisan se a valóságba...
2017. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már öngyilkossági gondolataid vannak, akkor sürgősen fordulj pszichológushoz. A többit meg bízd rá a szakemberre, segít benne, hogy megváltozzon az önsorsrontó gondolkodásod.
2017. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Kilehet keress egy párt bezárod magad valamiért a valódi kérdés hogy miért
2017. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, bár szerelemnek nem nevezném a dolgot. Egyszerűen csak rengeteget gondoltam rá úgy is hogy sok éve nem is találkoztunk. Mindig azon járt az agyam hogy milyen jó lenne vele az élet és nem véletlen hogy annyit gondolok rá. Biztos lesz dolgunk egymással az életben.

Aztán a sors úgy hozta hogy végül találkoztunk párszor.

És rájöttem hogy egy iszonyatos hangyás rigolyás ember.

Ezzel le is került rólam ez a "teher".


Egyébként, te csak nehezíted a saját helyzetedet azzal hogy azokra a helyekre jársz ahova ő, nyomozgatsz utána.

Ennek semmi értelme, mert előre nem visz, csak egyre mélyebbre húzod saját magadat.

2017. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam még hosszabb ideig. Azt hittem csak vele érezném magam jól. Aztán összejöttünk, és rájöttem, hogy kibírhatatlan vele. Ahogy fentebb írták, menjél pszichológushoz, keress párt. Rá fogsz jönni, hogy van más is a világon, aki nemhogy ugyanolyan, hanem jobb.
2017. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két évig szerettem valakit úgy,hogy végig kellett néznem minden lépését.Gyakorlatilag a szemem előtt zajlott a magánélete.Aztán eltűnt a közelemből,és ezzel végre az életemből is.Az utolsó húzása tette be nálam a kaput,összejött egy hozzá hasonlóan jellemtelen emberrel.Akkor elàstam volna mindkettőt.Ma màr hidegen hagy,mit tesz.Sok időbe telt feldolgozni,sajnos magam is megszállott voltam szinte...Azt mondom neked,iktasd ki az életedből.Ne légy kíváncsi rá,csak magadat kínzod!Hagyd menni,ennek így kell lennie!Minden távozik az életedből,amire nincs szükséged többé,ez az élet rendje.El kell fogadnod.
2017. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta, kérdező?
2018. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!