Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet ilyenkor tenni? "Se...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? "Se veled, sem nélküled! " (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném egy nagyon friss élményemet megosztani veletek és segítséget kérni, hogy egy ilyen helyzetben mit lehet tenni? (megpróbálom röviden)


Tavaly megismertem egy nálam 6 évvel fiatalabb lányt egy chat oldalon. Nagyon sokat beszélgettünk és elég hamar rájöttünk, hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra. Ahogy telt az idő, kapcsolatunk annál jobban erősödött, mindvégül úgy éreztem... beleszerettem. Sok gondolat járta át a fejemet, hogy lehet mégse kéne, mert ez mégis csak egy távkapcsolat, meg korkülönbség nah meg a szülők blabla, de végül vettem a bátorságot és elmondtam neki, mit érzek iránta. Ő abban a pillanatban viszonozta a dolgot.


Majd később bizonytalankodott, mert nem tudta, tényleg többet érez irántam mint barát. E miatt össze is vesztünk és mikor megegyeztünk abban, hogy csak szigorú barátság lehet köztünk, néhány hónap múlva, megint többet éreztem (nem tudtam barántként tekinteni rá) és megint viták következtek.


Ezt eljátszottuk egy ideig, mikor tavaly nyár elején hirtelen írt egy búcsú levelet és közölte, hogy vége. Ezután mindenhonnan letiltott. 4 hónap telt egy úgy, hogy semmit nem tudtam róla. Nagyon nehéz időszak volt ez számomra, de szép lassan belenyugodtam és elfogadtam, hogy vége és ez így a legjobb mindkettőnknek. Mikor végérvényesen lemondtam róla és egy búcsúlevélben leírtam, hogy miért jobb, hogy ez a kapcsolat véget ért, pont akkor írt rám újra. Megkeresett.


Majd mikor újra beszélgettünk, ő tudomást sem véve a fél évi eseményekről, újra összejöttünk. Ez így ment néhány hétig, majd megint szóbajött a kapcsolat kérdése és megint elhagytuk egymást. Ezután néhány hétig csönd és megint felkeresett. Aztán megint dobott.


Most itt tartunk.. Tegnap közöltem neki az érzéseimet, hogy engem ezzel csak kihasznál és ez nekem így nem jó. Kérdeztem tőle, hogy mit akar, de nem tudja. Erre a kérdésre, mindig ezt a választ kaptam "nem tudom". De azt mondta, tényleg hiányoztam neki. Ez a tipikus "se veled sem nélküled".


Mindenesetre én ma megint megbeszéltem vele mindent, nagyon szépen leírtuk, hogy mi az, ami bánt a másikban stb. bár ő továbbra is a "nem tudom mit akarok"-at mondta. Végül úgy láttuk (láttam) a legjobbnak, hogy egy életre véget veszünk ennek a kapcsolatnak, mert ami nem megy, azt kár erőltetni és mindketten csak szenvedünk benne, úgyhogy mégegyszer, de utoljára kimondtuk a végső szót. Rögtön utána megint törölt engem.


Kérdésem az lenne, hogy mégis mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Jó, hogy dobtam, vagy lett volna megoldás?


Tény, hogy mindketten függtünk egymástól...


Köszönöm, hogy elolvastad!


19/F



2017. aug. 13. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó, hogy dobtad. Es nehogy visszafogadd! A se veled se nélküled kapcsolatnak mar a hangzása is rossz, nemhogy benne élni! Es tudom, miről beszelek, mar nekem is volt ilyen kapcsoatom.


Mondom. NEHOGY VISSZAFOGADD! Jól döntöttél.

2017. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lehető legjobban döntöttél. Csatlakozva az előttem szólóhoz, nem kell eröltetni a dolgot, alapból is sok sebből vérzik. Próbálj meg ismerkedni más lányokkal. Tuti találsz olyat, aki korban és távolságban is jobban passzol hozzád. És ezt az alkalmat vedd úgy, hogy lezártad ezt a szakaszt az életedben, és eldobtad a kulcsot. ;) 18/F
2017. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak nekem, de ez kicsit olyan mintha o meg nem akart volna kapcsolatot, lehet hogy a kora miatt. Mivel nagy volt koztetek a korlulonbseg, ezert te is masra vagytal es o is. Ha esetleg mar o is nagyobb lesz 3-5 ev mulva megprobalhatnatok megint.
2017. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy jól döntöttem.. Már egyszer én is átestem ezen, méhozzá vele és mikor túl voltam a nehezén, éreztem, hogy jobb is nélküle. Ezt megmondtam neki és egyetértett vele. Viszont igen.. én is arra gondoltam, hogy ha megint keresne, már nem állok vele szóba.


Ha nem tudja, hogy mit akar, én nem tudom vele ezt megoldani. Ő is mondta, hogy ez nem az én hibám blabla de bizonytalannal nem tudok mit csinálni.

2017. aug. 13. 00:22
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3/ - erre én is gondoltam.. régebben, de nem várhatunk örökké a másikra. Lehet 3-5 év múlva már nekem lesz valakim és lehet neki is.


Mellesleg látszólag kedvelt engem (mostanában lehet még jobban mint tavaly). Ő mondta, hogy neki barátokra van szüksége, merthogy nem barátkozik vele senki. Ezenkívül ő sokkal jobban érzi magát nála 5-6 évvel idősebb fiúk társaságában, mert a saját korosztájától fél. Gondolom ezért is kedvelt meg engem. De tudom, hogy fogok még neki hiányozni.

2017. aug. 13. 00:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 13. 00:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval 13 éves, takarodj már el orvoshoz, el se merem olvasni a többit xd
2017. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Számítottam egy ilyen kommentre is. xD

De most nincs mit tenni, higy rólam amit akarsz és nem muszáj elolvasnod amit írtam, nem kötelező.


Ne aggódj, nem csak láttad problémának a korkülönbséget, hanem én is. ;)

2017. aug. 13. 13:40
 9/9 A kérdező kommentje:
*te
2017. aug. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!