Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mit tegyek? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Hogy adjam tudtára, hogy zavar, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, távkapcsolatban élünk. Van egy barátnőm, akiről annyit kell tudni, hogy:

-mindig okoskodik

-úgy csinálja mintha az anyám lenne

-elég szókimondó

-erőszakos


Az a helyzet, hogy nagyon rá van mászva a barátomra. Mindig amikor jön hozzám a barátom, ő azt mondja, hogy márpedig akármit mondok ő is eljön. Mondtam neki, hogy szeretnék a barátommal kettesbe lenni, de annyit mondott rá, hogy csak meg akarja nézni, hogy a barátom elég jó- e nekem. Egyfolytában rá van mászva és írkál neki. Persze lehet, hogy tényleg jót akar nekem.

De én úgy érzem beleszól a kapcsolatunkban! Mit tegyek??


Bocsi a furcsa fogalmazásért, csak nagyon tanácstalan vagyok.



2017. júl. 10. 22:01
 1/2 anonim válasza:
100%

Először kérdezd meg a barátod, hogy ő is így látja e, ha meggyőződtél róla, hogy valóban mászik a fiúra, akkor mindenképpen tudasd a "barátnőddel", hogy ez zavar és örülnél neki ha befejezné. Legközelebb amikor erőszakoskodik és márpedig mindenképpen menni akar mond meg neki, hogy márpedig nem, ha nem érti nem mond meg neki hova mentek, élvezd a barátod társaságát és késöbb majd lerendezed a lányt. Mond meg neki ha nem érti meg akkor ezután mindig így lesz.

Egyébként nem hiszem, hogy mindenképpen barátkoznod kéne vele ha ilyen erőszakos. Neked sem tesz jót egy mérdező barátság.

2017. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2017. júl. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!