Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek melyik népszerűbb a csajok körében, nektek ki tetszene jobban?

Figyelt kérdés

Két általam ismert személyröl vangy szó, ls az egyik kiemelten népszerűbb a csajok kprében. Kíváncsi vagyok melyikre tippeltek, melyik az.


1-es. Kondizok, egész jó fizikuma van, csak olyanokkal tud poénkodni, akiket már jól ismer, nem beszari, de nem valami beszédes, normális témákban lehet vele beszélni föleg. Arcra szerintem rendben van, nem kiemelkedően jóképű, de azért átlag fölötti. Van kocsija, egy gyárban dolgozik, 21 éves.


2-es. Nem sportos, van rajta kevés felesleg, de azért nem elhízott. Jóképű, pénzes a családja, jó dumája van, poénkodik, képes bárkivel elbeszélgetni. Nincs kocsija, nem dolgozik, szülei tartják el, néha egy két alkalmi melót elvállal. 22 éves.


Melyikre tippeltek, nektek ezek alapján (ami tudom azért kevés infó) ki tűnik szimpatikusabbnak?



2017. aug. 14. 13:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én egy szóval nem mondtam, hogy mi pasik különbek vagyunk. Csak mi legalább a nőkkel ellentétben nem próbáljuk titkolni. Nézz csak meg egy a lányoknak milyen pasi kérdéseket. Ott egy se írja oda a pénzt, meg a kinézetet. Pedig erősen kétlem, hogy ide csak a király 5% jár. Csak a nők még magukat is áltatják. Mi pasik meg felvállajuk, hogy disznók vagyunk. Énis bárki előtt felvállalom, hogy javarészt a pénzemmel próbálok csajozni. Nem akarok leplezni semmit, nem úgy, mint a nők nagy része.
2017. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%
És mivel jobb az hogy felvállaltad? Attól úgyan olyan nulla maradsz, aki ide jár majd szrrá szidni a nőket, mert a modell alkatú barátnőjei csak a pénzzért jártak vele. Tudod ez a karma. Te a csak a testét láttad, ő meg csak a pénzed. És jó ez így, mert mind a ketten taplók, bunkóak voltatok egymással, megérdemeltétek amit kaptatok. De ezért nem a női és nem a férfi nem a hibás. Ha nem tudsz emberként bánni a partnereddel és csak a vaginát látod benne (ő meg a pénzt benned) akkor nem kell itt sírnod és mocskolnod mindent nőt, te kerested, te is kaptad.
2017. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit okoskodó utolsó :D Gondolom te az a női kategória vagy aki a pénzt nem tudja megfogni a jó pasinak meg nem kell. De itt a linken az élő példa amiről bszéltem :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

2017. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
58%
"aki a pénzt nem tudja megfogni" megkeresem, kedves :) a véleményem kifejtése peddig nem okoskodás, de megszokott tahóság már annak nevezni.
2017. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat, mennyire erőlködsz, a linkelt példám pontosan leírja, amiről beszéltem ;) De azért hitegesd magad édes ;)
2017. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mert egy virtuális kérdés alátámasztja hogy minden egyes nő pénzéhes rbanc :D Gratulálok! Te tényleg nagyon sötét vagy
2017. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!