Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes még a mai lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Érdemes még a mai lányoknak szerelmes levelet küldeni a postaládájába? :D

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos igen! Csak nehogy anyuci vagy apuci nyissa ki 😂
2017. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DollarDog ***** válasza:
48%

Manapság már inkább facen szokták megoldani :/

De próbálkozhatsz :D

2017. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1.Volt már rá példa 1x 2x küldtem szerelmes levelet egy lánynak akit mostanáig szeretem oszt anya még a apja meg ltta azóta basztatnak :D :D
2017. aug. 17. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint jobban örülnék neki, mint egy sima üzenetnek. Sokkal személyesebb, és szerintem aranyos dolog. De sajna szinte lehetetlen ilyen srácot találni..:D

17/L

2017. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha romantikus lelkületű a lány ,akkor biztos oda-meg vissza lenne tőle. Ha álmodozós ,fantáziálgatós , vagy kreatív, esetleg szeret olvasni ,akinek írnád ,akkor vágj bele nyugodtan. Köztük elég gyakran akadnak romantikus lelkületűek ,akik értékelik az ilyesmit.
2017. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen ez elég aranyos dolog :)
2017. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogyha a lány olyan mint én akkor érdemes igen :)
2017. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Aranyos szerintem .És ha a lány romantikus személyiség akkor szerintem nagyon nagyon örülni fog neki .
2017. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen ahogy én ismerem őt már több mind 2éve de csak sajna köszönő viszonba vagyunk,s hát egy faluba lakunk igen,olyan humoros aranyos el lehet vele szórakozni remélem örülni fog a levélnek ma oda adtam neki vagyis a postaládájába :D kíváncsi vagyok remélem örülni fog habár már nem ez volt az első alkalom :P
2017. aug. 17. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:
4 es akad ilyen srác csak általába ránk se néz senki és hiába írtam én levelet és dobtam a postaládába :/ 16/f normálisnak tartom magam de rám se néznek a lányok...
2017. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!