Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomat munka miatt már 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat munka miatt már 1 hónapja nem láttam, de hamarosan jön haza. Nála alszok amint hazaért, de nincs ötletem, milyen szerelmes dologgal lephetném meg. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyertyafényes vacsora :))
2017. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagytok romantikusak de pl ágyra kirakni rózsaszirmokból egy szivet.

Ahogy az előző írta gyertyafényes vacsora. Egy szerelmes levél hogy mennyire hiányzott neked. A kedvenc csokiját a szívhez teszed stílusosan. Meg max veszel neki egy emlekezetes ékszert vagy valamit amit szeret esetlwg vágyik rá. Esetleg még közös fürdőzés

De ez ilyen romantikus stílus nagyon és nwm tudom hány évesek vagytok szal annak megfelelően plusz nem sorba írtam csak ahogy jöttek az ötletek.

2017. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexi fehérnemű es kesz :D nem tudom mit kell ezt bonyolítani vacsorával
2017. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell csak normálisan mindent. Főleg meg nem gyertyafény , mert az már giccs.
2017. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!