Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitcsinaljak ha nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsinaljak ha nemtudom elfelejteni es mindenrol O jut eszembe?

Figyelt kérdés
Elso szerelem es 3honapot voltunk egyutt de elotte baratok voltunk sokaig. Miert van az hogy tudom hogy jobb hogy szakitottunk es nemis vagyok bele szerelmes annyira de hianyzik az hogy legyen mert megszoktam vele es jo volt az egyutt toltott ido es O mindent tudott rolam egyszeruen hianyzik az ami volt az a rendszeresseg es most egy ur van bennem. 15L

2017. aug. 18. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, legyél a barátaiddal.
2017. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek megvannak. 😌
2017. aug. 18. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Yeee en itt mindent szamon tartok es te vagy kinek mindene megvan es olyan huu de hires, tegy egy szivesseget ne itt oszd meg a maganeleted minden egyes percet mert lassan tobbet tudok rolad mint a haverjaid.
2017. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem irod azt hogy 15 vagy és már régebb ota barátod volt ,akkor azt hittem volna te vagy az én volt barátnőm , fogalmam sincs hogy miért érzed ezt , egy biztos hogy szerintem létezik olyan hogy sors és ha a sorsod az hogy egy másik fiu legyen majd a férjed akkor meglátod hogy nem fogod megbánni
2017. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy úr van benned? Az igen, máris?
2017. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!