Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok nektek tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik a köldök piercing?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam meg, szerintem jól áll csak nem tudom hogy nektek bejön e, illetve szerintetek haspollóban hordjam vagy majd legyen meglepetés a lánynak ha eljutunk odaáig?

18f



2017. aug. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan gondolod? Fiún nekem fura. Lehet éppen, nem ítélem el, de nekem nem tetszik. A haspóló meg senkin, szerintem közönséges.
2017. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexi *-* Ha felveszel egy pöpec magassarkút akkor majd minden lány téged fog nézni, ha egy kellőképen kihívó öltözetet is magadra dobsz, ami mondjuk csak a heréket villantja meg és nem az egész csomagot (mint ahogy a lányok ma csinálják) akkor garantált a siker :D

Kérdező nem lány vagyok, épen ezért tudom értelmezni megfelelően a dekódolt üzenetedet.

2017. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de cuki lehetsz fiúka, meg is fognak dugni.
2017. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúkon hülyén néz ki, transzvesztitásan... A haspólót is csak selemyfiúk hordanak.
2017. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiún szerintem állati ciki. Ne haragudj, de ilyet csak a bu zik hordanak :/
2017. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A haspóló is dettó
2017. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 DollarDog ***** válasza:
Fiam b*zi lettél? Azt ne mond hogy fested is magad!
2017. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 oOCsabiOo válasza:

Vannak dolgok, amik kifejezetten a lányoknak szólnak.

El tudnál képzelni egy férfit magassarkúban? Esetleg toppban? MŰKÖRMÖKKEL? Igen el lehet képzelni de teljes mértékben ellentmondásos. Ugyan ez a helyzet a köldök pc-vel.. hagyd meg a nőknek.

2017. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok (bár saját kapura játszom :D ), de én azt mondom, hogy ha neked tetszik, maradjon, viseld büszkén, akinek meg nem tetszik, az úgyse éri meg, hogy összejöjj vele.
2017. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Igen. Aztán meg az orrodba 100 as szög.
2017. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!