Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, vele vagy nélküle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
Már lassan két és fél éve lassan hogy együtt vagyok a barátnőmmel, de már nemtudom mit tehetnék!? Nagyon szeretem hisz két év nem kevés. De már nem bírom azt hogy én mindig a kedvében kell járjak. De ő soha. Mindig én kell helyette mennyek pl. a boltba de ha a szüleihez hogy vegyek el valamit vagy vigyek akkoris én rohanok. Mindig a kedvében járok és fizetek eztis aztis. De még azis nagyon rosszul esik hogyha neki nincs pénze akkor töllem kér, töllem szivarazik, amivel nincs is baj mert adok de ha ő kölcsön kér és netalán megszorulok anyagilag és vissza akarom kérni mert önszántából nem adta vissza akkor még ő van felháborodva. Nameg ha én kérek tőle ahogy van pénzem már követeli. És nagyon igényes. Kíván szabva szülinapjára pl. Mennyire vásároljak. Az egéssz rokonának kell ajándékot venni akármilyen esemény van. De már ha az én rokonaimrol van szó hát ő mért vegyen stb. Szakítani nem akarok de már ez sem jó hogy sokat veszekszünk mindig azkell legyen amit ő akar. Trágáran beszél velem sokszor néha pofont is akar adni de azért azt nem fogom hagyni.
2017. aug. 24. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Haver ez szopás, a csajod tiszta önző. 3 lehetőséged van: 1. vagy megbeszéled vele és megérti, megpróbál majd megváltozni

2. Vagy szakítasz

3. Vagy továbbra is hagyod hogy lehúzzon anyagilag.

2017. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, ha rám hallgatsz az első két lehetőség közül választasz.
2017. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!