Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha össze sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha össze sem akarok jönni vele, de nélküle sem bírom?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akiért teljesen oda vagyok, ő szerelmes belém, és én össze akarok jönni vele, meg nem is, és már teljesen ki vagyok készülve. Mit csináljak? Mitől van ez? 18/F/L

2016. jún. 21. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszik neked, hogy valakinek tetszel. Ha nem vagy mellette féltékeny vagy és félsz a gondolattól, hogy mást fog szeretni, és nem téged.

Szóval ez van.

2016. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig mellette vagy élvezed, de szerintem te nem szereted!
2016. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő így van főleg az első komment, amit írtál, de mit csináljak akkor? Próbáljuk meg a járást?
2016. jún. 21. 14:57
 4/7 anonim válasza:
Szia :D én is így vagyok csak itt én vagyok a làny,itt is ő szerelmes belém én nem tudom mit érzek irànta..de összejönnék vele,közbe meg mégse ...össze vagyok zavarodva :/
2016. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adelll ***** válasza:
De miert erzed azt h nem? Miben nem vagy biztos?
2016. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na igen én is pontosan így vagyok, csak fordítva, mert lányban és a pasi szerelmes belém
2016. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg , max nem jön össze hosszútávon. De lehet ,hogy egy jó kapcsolat lehetőségét veszted el.
2016. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!