Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálom ezt mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harnos Zoltén kérdése:

Miért csinálom ezt mikor lenne egy barátnőm?

Figyelt kérdés
Múlt hét hétfőn találkoztunk először akkor csak ismerkedtünk,teljesen odavolt/van értem és én is és pénteken történt hogy ugye taliztunk de azon az éjjelen semmit se aludtam és emiatt teljesen elsírtam magam hogy mi lesz,taliztunk én meg akartam kérdezni hogy akar e folytatást,arra nem válaszolt konkrétan aztán történt az hogy hozzáléptem közel,megfogtam a kezét és megcsókoltam az nagyon jó volt mivel ilyenben még sosem volt részem 17éves létemre.Minden jó volt szombat éjjel 2ig amikor kaptam egy negyed altatót a mamámtó.Vasárnap elkezdtem olyan érzésekre gondolni hogy ez túl gyors volt a csajjal,ezt elsiettük és ezek az érzések csak erősödtek bennem hétfőre is akkor már teljesen idegroncs lettem és kb 10x sírtam miatta hogy hogyan történhet ez meg velem,kedden(tegnap)taliztunk és akkor valamikor jól éreztem magam vele amikor hozzábújtam meg megcsókoltam az jó volt élveztem de előjöttek az érzések és látta is rajtam hogy van valami de mondtam hogy nincs semmi baj majd elmondtam neki hogy ez nekem így nem megy ez a tempó túl gyors adjunk egymásnak egy kis időt és kaptam tőle heteket is akár..Szóval az lenne a bajom hogy szeretem és bántana ha nem velem lenne de valamiért néha nem vagyok boldog..Tipp:Amikor alkoholt iszok akkor teljesen jól vagyok és csak a jóra gondolok, és estére is jól szoktam lenni meg reggel is mikor felkelek szerintetek ilyen helyzetben mit?

2017. aug. 30. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nézd... ha adott neked időt nagy baj már nem lehet XD szerintem gondold át mit akarsz tőle. ha normális a csaj türelmesen kivár es tuti várni fog... de azért remélem majd megbeszélitek a dolgot. én tapasztalatból mondom, velem is volt ilyen hogy nem tudtam mizu van de megbeszéltem a lánnyal és utána már minden jo volt... sok sikert tes.. 19/f
2017. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minden éjszaka 1 liter pálinka, aztán 2 hétig jól érzed magad, aztán nem leszel...
2017. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Felkéne tenni magadnak a kérdést, hogy mit szeretnél egyáltalán? (Szeretnéd megismerni a lányt? Járnál vele?Felvállalnád a barátaid és a szüleid elött?)Mitől sírtál? (Volt rossz tapasztalatod és félsz, egy csalódástól? 17 évesen még az élet sok akadályt fog eléd görgetni, nem csak randik terén!)Miért csajnak nevezed azt a lányt, aki érdekel? (lehet ez szleng a köreidben, de lealacsonyító a lányra nézve)17 évesen minek ad a mamád neked altatót? (hozzászoksz és később csak problémáid lesznek) Miért az alkoholtól érzed jól magad? (inkább sportolj valamit, hogy kitartásod legyen) "Az alkohol öl, butít és romokbadönt!" Ezek a problémák szerintem! A lányról nem írsz, lehet komolyabb mint te, és ezért félsz? Miért itt várod a segítséget? (itt nem biztos, hogy igaz válaszra lelsz a tiniktől, hisz milyen tapasztalatuk lehet?) Otthon nincs a családodban egy felnőtt, akivel ezeket megbeszéld? Ha nincs, kérd szakemberek segítségét és az nem szégyen! Ott rontjátok el, hogy mindíg a korosztályotoktól vártok útmutatást, ahelyett hogy megfelelő helyről kérnétek segítséget, mert az számotokra "ciki". Sok sikert kívánok, bízva abba, hogy egy nálad tapasztaltabb ember (felnőtt) véleményét átgondolod.

Végül egy idézet: "Álmai mindenkinek lehetnek, de valóra váltani csak azok képesek, akiknek rettenetesen sok elszántsága, elkötelezettsége, önfegyelme és ereje van." (Jesse Owens)

36/N

2017. aug. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!