Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez zavaró tényező?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Ez zavaró tényező?

Figyelt kérdés
Sziastok 18 éves fiú vagyok,párkapcsolatban sosem voltam.Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy az zavaró dolog e hogy ha nem puhácska hanem kissé érdes valaki tenyere.Sok meló miatt stb.Ha pl. Párkapcsolatba lennék valamikor és érintkezésre,simogatásokra stb kényeztetésre kerülne sor.Az baj?Vagy zavaró?Sok mindent nem lehet ellene tenni, mert melózni kell mindig, csak kíváncsi vagyok a véleményekre:D

2017. aug. 31. 16:55
 1/5 DollarDog ***** válasza:
Nem hiszem hogy zavaró tényező lenne! Az én kezem olyan száraz mint a Góbi sivatag mégse panaszkodtak rá! Esetleg meló után kend be testápolóval!
2017. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem apukámra emlékeztetne. Neki is mindig érdes volt a tenyere amit nagyon szerettem, mert amikor simogatta a hátam kirázott a hideg olyan jó volt. :D

Egyáltalán nem kizáró!

Meg ha zavar tudsz tenni ellene, hasznalj krémeket! :)

2017. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apának is érdes, meg papámnak is, mert fizikai munkát végeznek/tek.

Én szeretem, de a páromé pl. puha, mert ő developer.


Ha zavar, kend be krémmel :)

2017. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szias

igen

2017. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavaró, kellemes is tud lenni :)

De használhatsz zsírosabb kézkrémet ami kicsit puhítja a bőrt.

2017. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!