Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert csinalja ezt? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt? Mit tehetnék ez ugyben? A beszelgetes nem hatja meg!

Figyelt kérdés

A baratommal nagyon sok problema van. 17eves meg. En 18. Es uj osztalytarsaim vannak es az egyik fiuval joba vagyok szoktunk beszelgetni szemelyesen mikozbe ott vannak a baratnoim(osztalytarsak) es egyebkent o nagyon feltekeny tipus. A baratnoimre is feltekeny. Barmilyen haverommal beszelgetek mar arra is az a gondolat jar a fejebe hogy bejon nekem a srac meg hogy jarni akarok vele stb.. amikor nagyon jol tudja hogy ot szeretem..enis feltekeny lehetnek mert o meg csajozni szokott menni.. meg csajok kuldenek neki melltartos kepeket o meg rohog rajta..es ez nem az elso alakalom hogy ezt csinalja hanem legalabb a 30. az osszes haveromat "elveszitettem" ez a f*** miatt mert nekem fontosabb volt a kapcsolatom mint egy haver. Sok baratnomet is miatta veszitettem el. Nemtudok mar mit kezdeni vele mindent megprobaltam..

Segitseget kerhetnék? Ki volt mar igy? Tapasztalatok, otletek?


2017. szept. 6. 21:18
 1/9 RRR ***** válasza:

Egy bábot,tárgyat akar belőled faragni,,,sajnos nem lesz jobb...

én lelépnék,mert be fogsz fordulni magadba

2017. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Nem érdemel meg téged, te pedig jobbat érdemelsz nála.
2017. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem irni hogy masfel eve egyutt vagyunk. Es csaj aki kuldozgeti annak van ferje is.. es masik az hogy ezt kb fel eve csinalja..
2017. szept. 6. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Kár tovább ragozni, jobban jársz, ha kidobod még ma. Akár messengeren is, nem kell megvárni, amíg legközelebb találkoztok, minél hamarabb, annál jobb!
2017. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahha csak ezzel a gond hogy egyutt lakunk..osszekoltoztunk..de egyebkent en szeretem es senkiert se dobnam ki..csak ezt az egeszet mar fel eve csinalja es sokszor mint pl ma, a sajat hulyesegen sertodott meg..
2017. szept. 6. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy szereted, egyáltalán nem biztos, hogy jól jársz vele...
2017. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Is-is. Vannak jo indulatai de rossz is.. nemtudom mit csinaljak. A szivem azt sugja h adjak neki meg egy kis idot, az agyam meg azt hogy dobjam ki a p_icsaba...
2017. szept. 7. 06:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgass az agyadra! Kár időt adni, ez nem egy olyan dolog, amiben megváltozik az ember!
2017. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dobd már ki... meddig akarod alázni magad?


De ha jó neked, hogy rongyként kezel, hajrá.

2017. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!