Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Bejövök neki és vár valamit, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járunk és tetszik nekem. A hét elején még odajött hozzám, beszélgettünk, hozzámért, szóval aranyos volt. Én ezeket jól fogadtam, kedves voltam vele, jól elbeszélgettünk. Azonban azóta nem nagyon jön oda hozzám. Köszönünk egymásnak meg egymásra mosolygunk, de nem beszélünk sokat. Most azt várja, hogy én kezdeményezzek vagy szimplán nem akar semmit? Miért csinálja ezt? Előre is köszönöm a válaszokat és a segítségeket, sokat jelentenek :) 17/f

2017. ápr. 29. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várja hogy te kezdeményezz.
2017. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne várd már el, hogy mindig ő menjen hozzád
2017. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Varja h kezdemenyezz es menj utana te szerintem.. :)
2017. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is várja, hogy lépjél te. Lehet nem is tudja, hogy neked tetszik ő, mutasd ki a kis gentleman és férfias viselkedéseddel, hogy fordítasz rá figyelmet. Kérdezősködj. Esetleg hívd ki egyet sétálni suli után(menjetek inni egy Topjoyt), vagy találj ki valamit, üljetek le egy padra és beszélgessetek, s ne hagyd hogy csend legyen.. :) 17/L sok sikerttt!! ^^
2017. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd olvasd el amit írtam 4-es.
2017. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő megtette az első lépést, a többi a te dolgod.
2017. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehetséges hogy csak szimplán kedves és mindenkire mosolyog ilyen a természete ,aztán lehet te vagy élete csávója kitudja egy biztos beszélgess vele de ne legyél sok az soha nem szereti senki.
2017. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!