Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

van egy csaj az iskolaban aki minden heten mas csavoval van es elso evben mikor meg nem voltam egyutt a mostani baratommal ra is ranyomult es elkuldott egy kepet a seggerol. Most pedig pletykak voltak a suliban hogy a baratom ossze akart jonni vele es ezt elmondtam neki is hogy ez a pletyka van erre az volt a reakcioja, hogy : "nem jottem ossze vele csak kikertem a kepeket"

Erre en megpofoztam... szerintetek jogos volt a pofon vagy sem? Ti mit csinaltatok volna a helyembe?



2017. szept. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, érdekes lehet a pasid, de a pofon az nem volt jogos, hiszen akkor még nem is jártatok.
2017. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En azert gondolom jogosnak, mert most ilyet mondani mikor egyutt vagyunk , hogy azert a kepeket kikerte
2017. szept. 7. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hogy mondta... Azt nem tudom, hogy milyen szavakat használt (most te is másképp fogalmaztad meg mint az előbb), illetve a hangsúly írásban nem jön át. Ha úgy mondta, hogy még jó, hogy elkérte a képeket, akkor megértem a reakciódat, ha viszont csak tényként közölte veled, akkor tartom az álláspontomat.
2017. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Fordított esetben pedig rohannál a rendőrségre, hogy megpofozott a barátod. Nem nem volt jogos. Mégis mi jogosítana fel téged arra, hogy erőszakot alkalmazz bárki ellen még akkor is ha csak egy ártalmatlan pofonról van szó?

Ha ennyire nem tudod kezelni az indulataid és agresszív vagy akkor menj el pszihológushoz.

2017. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Inkabb az nem jogos hogy még vele vagy
2017. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom ennyiből megítélni.

Igazából nem is értem.

Most kérte a képeket? Vagy még első évben, amikor nyomult rá a csaj, akkor kapott tőle képet a fenekéről?

Ha most kért tőle képet, akkor gáz. De ha pl. valakinek volt a csajról képe és azt minden srác megnézte, akkor nem gáz.

Ha ez a régi kép miatt volt, akkor egyáltalán nem jogos.

2017. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Aha, de te miért is pofozkodsz?

Bezzeg, ha visszaadja, már őrjöngve "agresszív paraszt"-oznál, holott megérdemelted.


Szakíts vele az ő érdekében - ha már ilyen idióta volt, hogy nem dobott ki.

Engem egyszer üthetnél meg, aztán pápá cuccostul.


34ffi

2017. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!