Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti akik itt kérdeztétek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik itt kérdeztétek, hogy "Szerelmes vagyok egy lányba/fiúba. Mit írjak neki? " kérdéseket, sikerült valami eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Sokszor látom ezt a típusú kérdést és kb mindig ugyanaz a válasz. Végül soha nem írjátok le, hogy sikerült-e összehozni egy randit vagy valamit.
2017. szept. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így van, ilyen a gyakori.. Ha sikerült, nem jön ide szenvedni a gyakorira, nincs kérdés, boldogan járnak, ha nem sikerült, új kérdéssel jön: "Szerelmes vagyok egy (másik) lányba/fiúba. Mit tegyek?"
2017. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem tettem fel soha ilyen kérdést, mert nem volt rá szükségem, de leírom nálam mi volt, csak hogy kapj választ is, meg egy kis bátorítást azok akik ilyen helyzetben vannak.


Szóval nekem is sokáig tetszett egy lány, ami napról napra csak nőtt és mivel már túl sokat járt rajta az agyam, ezért erőt vettem magamon és ráírtam. Egyáltalán nem ismertem előtte, 1 mondatot beszéltünk összesen előtte, szóval még nehezebb dolgom volt.


Egyébként csak valami hülye kitalált sulis kérdéssel, de végül annak se volt jelentősége, mert úgyis hamar átterelődik a téma.

Nem ment rosszul, csak 1-2 hét beszélgetés után úgy láttam nem érdeklődik, illetve én is máshogy képzeltem el a személyiségét.


A konklúzió az, hogy nem szabad sokáig őrlődni rajta, mert veszteni nem lehet vele. Attól, hogy nem jött össze, azért egy kis önbizalmat adott az egész.

Szóval én csak bátorítani tudok mindenkit aki kicsit is hasonló helyzetben van.

2017. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem válaszolt:/
2017. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!