Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit reagálna erre? Ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit reagálna erre? Ha ő komoly kapcsolatot keres akkor is belemenne addig?

Figyelt kérdés
Mindketten komoly kapcsolatot szerettünk volna, de én úgy érzem nem passzolunk eléggé. Szerintem ő is érzi, néha az jön le. Ha előállok ez után azzal, hogy mi lenne, ha csak szexkapcsolat lenne, mert az viszont nagyon is jó vele, akkor egy ilyen beállítottságú srác vajon azt mondaná, hogy hanyagoljuk?
2017. aug. 8. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Srácok szerintem kíváncsiságból is belemennek a szexkapcsolatba.

De neked egy idő után gáz lesz. Vagy többet akarsz majd, vagy mással szexelni.

2017. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne mondj neki ilyet, aki komoly kapcsolatot keres az nem akar szexpartnert,és aki meg alapból nem ilyen típus, csak lelki problémát okoznál neki, mert te d.gni akarsz. Tiszteld már a hölgyet, és hagyd meg az igazinak. Arról nem is beszélve, hogy csak rabolnád az idejét neki is, és saját magadnak is.


Az ilyen kapcsolatok bizonyos helyzetben csak bonyodalmat okoznának.

2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten sejtitek, hogy nem nagyon passzoltok és mégis együtt vagytok - az a szexkapcsolat.
2017. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :D
2017. aug. 8. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele ezt. Egyenlőre nem tuti, ő is így látja.
2017. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# mindegy az
2017. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!