Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratnom kidobott engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom kidobott engem olyan indokokkal hogy o nem szereti ha vigyaznak ra ivas kozben inkabb innam le en is magam mint a godeny meg hogy mekkora egy rossz pasi vagyok hogy nemszeretek buliba jarni ugy hogy utana az utcan alszunk?

Figyelt kérdés
Ekkora baj a noknel ha nem iszol mint a godeny es ink rajuk figyelsz meg nem akarsz utcan aludni?

2017. júl. 21. 10:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Bolond libak.

Orulj hogy megszabadultal tole, en 4 eve szivok egy mocskos szemet *****al es nem akarom kidobni mert egybol az osszes ismerosomre ramaszna.

2017. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Mert még fiatal és naiv. Majd mikor egy pasi (vagy több) leitatja, vagy valamivel elkábítja, kihasználja, akkor rájön, hogy nem is akkora nagy buli résszegnek lenni. Van aki csak a saját hibájából tanul.
2017. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szovak akk azt mondjatok ebben a korban (17) tordjek bele
2017. júl. 21. 10:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem normális az a csaj
2017. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
És neked egy ilyen lány tetszik, aki részegen az utcán alszik?? Örülj neki, hogy vége.
2017. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Régen nem ilyen volt csak megvaltozott megcsalt .....
2017. júl. 21. 11:07
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Aki iszik az nem nő!
2017. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk nekem sem tetszene ha bulizás közben valaki folyton ugatna hogy "ezt ne csináld azt ne csináld...". Ki a f@$z kiváncsi erre?? Addig persze tetszett hogy ilyen laza míg össze nem jöttetek ugye?
2017. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Akkor a kornyezetembe miert nincs aki ertekeli

Huseges vagyok megbocsatok oszinte de ezeket mind letojjak

2017. júl. 21. 11:11
 10/16 anonim válasza:

1.vagyok

Sajnos olyan balek vagy ha elnezed ha megcsalt mint en. Te meg fiatal vagy ne nezz tobbet a kozelebe se, em sajnos mar 25, elvesztegettem egy csomo idot egy hulye libara, legyen eszed tanulj mas hibajabol.

2017. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!