Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a velemenyetek? Volt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek? Volt egy fiu akivel joba voltam, es az en reszemrol egy nagyon jo barat volt, viszont o meg szeretett.

Figyelt kérdés
Az egesz ott romlott el hogy joba lettem egy masik fiuval,o pedig megsertodott,es azota 2 alkalommal beszeltunk,az egyik egy hetre ra ahogy osszevesztunk azt mondta neki ez igy nem jo hogy o szeret en meg mast. A masodik egy honappal kesobb akkor azt mondta hogy o volt a hibas es o rontotta el meg hogy mar nem erez ugy mint akkor.Es azota se semmi,a masik fiuval meg nem tortent semmi mar nem is beszelunk.Viszont ha en ott vagyok a barataimmal valahol o kepes inkabb nem oda jonni mikozbe az o osszes haverja odajon.Nemreg beszeltem egyik haverjaval aki azt mondta hogy tud mindent mert neki sirta el az egeszet. Rajottem hogy nagyon hianyzik,szerintetek van ra esely hogy ujra joba legyunk?

2017. szept. 17. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ha osszejossz vele.
2017. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mar egyaltalan nem is beszelunk,szerintem mar lehet szoba se allna velem
2017. szept. 21. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta nem beszélsz vele?
2017. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kb 2 honapja vesztunk ossze ugymond,es arra 1 honapra beszeltunk utoljara
2017. szept. 22. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
és hiányzik?
2017. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ha 2 hónap után is ezen agyalok,akkor elég valószinű hogy igen,hiányzik..
2017. szept. 23. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:

ebben az esetben mindenképpen vedd fel vele a kapcsolatot.


Nem tudom mennyi idős vagy/vagytok, gondolom közép iskola eleje/fele. Nincs azzal semmi baj, az még egy őszinte kora a fiatal felnőttségnek. A legtöbb barátom és legmeghatározóbb ismertségem is ebből a korból maradt meg.

Azt javaslom, hogy ne hagyd veszni a dolgot, hogyha értékes volt neked!

2017. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak szerintem akkor csak azért beszélt velem mert szerelmes volt,és hogy már nem,akkor nem is fogja érdekelni ez az egész
2017. szept. 23. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz egy próbával?
2017. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én azt mondom inkább azt bánd meg, hogy adni akartál még egy esélyt a dolgonak, mintsem azt, hogy sose adtál egy lehetőséget az egésznek :)
2017. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!