Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A barátomat megcsaltam " egy másik pasival és vagy 6-7x találkozgattam vele és csokolózgattunk " es en mar nagyon megbántAm mert rá jöttem hzgy valójában nekem nincs másra szukságem csak rá. Es félek hogy az a pasi elmondja neki hogy mi volt köztunk es szakit velem es nem tudom mit csinaljak nem akarom elveszíteni:( :/

2017. szept. 20. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Mondd meg neki te, és vállald a következményeit!
2017. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De akkor szakítani fog velem ha elmondom
2017. szept. 20. 00:50
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyen. Vagy elfogadja, hogy megbántad, vagy nem, sajnos ezt nem tudod nagyon befolyásolni. De még mindig jobb, ha tőled tudja meg. Egyrészt az ő önértékelését sem rombolod teljesen le így mintha mástól tudná meg, másrészt te is megtanulod, hogy a tetteidnek következményei vannak. Ezek mindkettőtöknek nagyon jól fognak jönni a jövőben, akár együtt folytatjátok, akár külön.
2017. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Eső után köpönyeg? Dehogy szeretted. Ha szeretted volna, eszed ágában se lett volna más sráccal találkozgatni, meg "csókolózgatni".

Amit tudsz tenni, hogy azonnal elmondod a párodnak, és helyette is szembeköpöd magad.

Legközelebb meg legyél eszednél, és előbb gondolkozz, utána nyalogass át más srác szájába.

2017. szept. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha igazán szereted, akkor őszinte vagy vele. (mondjuk ez esetben talán nem csaltad volna meg...)
2017. szept. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Es szerintetek meg is bocsájsa?
2017. szept. 20. 07:01
 7/17 anonim ***** válasza:
szilvásgombócot mert azt szeretem:)
2017. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mesélj még.
2017. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne mondj semmit, mert ha a pasikád megtudja, ezt nem fogja annyiban hagyni, ő úgyanis megkeresi azt a fiút akivel titokba kavartál azt lesz szépen egy bunyó. Valaki gyözni fog, úgye nem akarod ez történjék? Ez akár tetlegeségig is elfajulhat..... Ne hogy megsértődjél, csupán ez az igazság. Szerintem jobb elkerülni az ilyent, mert számtalanszor tapasztaltam, és talán ez ti is tapasztaltátok már a látóköreitekben, amit írtam. SZÓVAL MÉRLEGELJ, MEGÉRI- E HA*.... NEM BÁNTÁSKÉPPEN ÍRTAM!
2017. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellet megcsalnod azt a személyt akit szeretsz? Tán valami rosszat tett hogy megcsaltad őt?? (Amúgy ha igen akkor sem kellet volna megcsalni.. azért van a szánk hogy beszéljünk.. vagyis megbeszélni kellene).. Ha meg nem bántott meg semmivel se téged akkor Nem is érdemled meg őt... A tetteknek következményük is lehet..
2017. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!