Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket idegesít mélyen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket idegesít mélyen, legbelül, hogyha a barátnőtök okosabb nálatok?

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy nem vagyok egy Einstein.

Persze jó tanuló vagyok, sok mindenhez jó agyam van.

Külsőre átlagosnak tartom magam, bár szeretnék egy kicsit formásodni, izmosodni.

Osztályon belül mindenkivel jóban vagyok, mondhatni sok barátom van, de azért nem vagyok olyan népszerű, mint a tipikus sulis tinifilmekben a szőke csajszik. :D

Személyiségre is tök normálisnak tartom magam.

Igyekszem igényes lenni, odafigyelek a külsőmre, de nem viszem túlzásba.

Ezek mellett nem értem, hogy mi lehet a baj, mert az még oké, hogy nem volt egy barátom sem, de még egy bókot se kaptam egész eddigi életemben, a szüleimet leszámítva. :'D

Szóval azon gondolkodtam, hogy a fiúkat talán az ijeszti el, hogy egy lány okosabb és érettebben gondolkodik náluk, vagy igazából borzalmasan nézek ki, csak nem veszem észre? :D

Illetve anyukám mindig azt mondta, hogy nálam hülyébbel sose kezdjek, mert az emberi hülyeség néha kegyetlenül fájdalmas tud lenni, és ebben sajnos van igazság.



2017. szept. 20. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem idegesítene, de ritkán látok rá példát. :)
2017. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért, talán egy született zseni vagy? :D
2017. szept. 20. 21:21
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
135 fölötti IQ-val. :D
2017. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A tudatlanság s a hülyeség nem egy,mármint,az hogy valaki nem szín 5-ös,az nem jelenti,hogy hülye.

Amúgy nekem az értelmes,okos intelligens lányok tetszenek. Szóval nálam előnyöd lenne.

2017. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem kicsit se zavar. Párom poénból meg szeretetből lehülyéz néha, de tudom, hogy csak viccből írja vagy mondja. Több, mint valószínű okosabb valamivel mint én, de ez engem nem érdekel. Ő szeret én szeretem aztán kész
2017. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jééézusom... :D

Hozzád képest szerintem hülyének számítok, mondjuk gőzöm sincs, hogy mennyi az IQ-m.

Egyszer, körülbelül 12 évesen kitöltöttem egy tesztet, ahol SMS-t kellett küldened a mittudoménkinek, hogy megtudd az eredményt, és jött is az eredmény, csak hát én előre nem tudtam, hogy ez körülbelül 1000Ft-ba fog kerülni, mert nem olvastam el az apróbetűs részt. :D

2017. szept. 20. 21:28
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy mire érted, hogy okosabb? Műveltebb vagy nagyobb az IQ-ja vagy mi? Mert ezek nem ugyanazt jelentik.

Okos vagyok vagy nem, sajnos így is megvannak a gondjaim. Simán elcserélnék 20-at az IQ-mból boldogságpontokra, ha létezne ilyesmi. :D

2017. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az azért elég relativ hogy ki mennyire okos.........
2017. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát úgy leginkább mindkettőre értettem.

Hát igen, de az úgy csalás lenne. :D

Mert akkor mit szóljon az, aki szomorú és még hülye is? Az mit cseréljen el? :D

2017. szept. 20. 21:38
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem inkabb az idegesit, ha valaki besz0pja az emeltdijas sms csalast:D
2017. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!