Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok, ha a barátnőtök egy másik fiúval/fiúkkal beszélget sokat?

Figyelt kérdés

A Barátnőm rengeteget beszélget egy másik fiúval. De azt mondja, nem akarnak semmit egymástól, amit el is hiszek, mert nyilván nem akar, és nem is úgy ismerem. A Bizalommal nincs gond. Főleg, hogy az a fiú az ország másig végén lakik.

Viszont rengeteget beszélgetnek. Nagyon egyezik a stilusuk. (Nekem és a barátnőmnek nem egyezik annyira a zenei/öltözködés stílusunk, de nem is ezért vagyunk együtt, hanem mert szeretjük egymást)

Viszont még előttem is sokszor beszélek hozzá, de ő ír, ír, ír neki, aztán azt sem tudja, mit mondtam neki.


Fiúk titeket ez nem idegesítene?


Mindig azt mondja, hogy világéletében jobban kijött a fiúkkal, és hogy jó lenne neki több fiú barát.

És itt a gond, mert szerintem nem teljesen létezik fiú-lány barátság (tapasztalat)


Lányok véleményét is várom, és fiúkét is.



2017. szept. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az ember aki ennyi kérdést átnézzen.


Ugyanitt, hogy válaszoljak is: nagyon sok lánybarátom van, ebből kettővel egész nap dumálunk, az egyik még a sulimba is jár, így vele szünetekben is együtt lógunk. Ugyanitt semmit nem akarunk többet egymástól, mint barátság.


Azt viszont tényleg nem tartom helyesnek, hogy előtted is folyton vele dumál és le se szar.

2017. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM! De tényleg.
2017. szept. 15. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Viszont még előttem is sokszor beszélek hozzá, de ő ír, ír, ír neki, aztán azt sem tudja, mit mondtam neki. - ez a leszaromság nagyon irritálna, és egy idő után komolyan fontolóra venném a szakítást.


Nő vagyok, én is a fiúkkal jövök ki jól (vagy fiús lányokkal, mert én is az vagyok), de ha a párom mond valamit, akkor teljes mértékben rá figyelek, és nem beszélgetek velem egykorúakkal.


Szoktam fiúkkal, főleg németül de ők érettségire, nyelvvizsgára gyakorolnak és abszolút nem vonzódom hozzájuk, csak "munka"-szinten.

2017. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből baj lesz. (tapasztalat)
2017. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem is van sok fiú barátom akikkel napi szinten beszélek. Párom haverjaival is jóban vagyok, soha nem volt belőle féltékenység vagy probléma. Párom is jóban van az én barátaimmal, tehát tudja, hogy senkitől nem akarok semmi olyat, meg ők sem tőlem. Ennyi tisztelet van bennük a kapcsolatom iránt. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha más fiúkkal is jóban van. Engem sem zavar, ha páromnak lány barátai is vannak, mert első dolga volt, hogy bemutatott nekik mint barátnőjét. De lehet a miénk csak egy szerencsés helyzet. Mert mi nagyon hasonlítunk és rengeteget beszélgetünk, nincs olyan, hogy azért beszélek valakivel mert mondjuk a párommal nem tudok egy bizonyos témáról beszélgetni.
2017. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Világon ez az egyik legszemetebb dolog ha végre egyutt lehettek, ő meg azon a sz@ron lóg es ír...

Respect Bro!

17/F

2017. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!