Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy kapcsolatban hátrányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban hátrányt jelent a pénzbeli különbség?

Figyelt kérdés
Ha például a srác szegényebb anyagi helyzetben van, a csaj családjának pedig sosem kell a pénz miatt aggódnia? Ez okozhat tényleges problémát?

2017. szept. 25. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem gondolnám. Ha majd a csaj saját keresete lesz sokkal több, mint a srácnak, az már más tészta...
2017. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen okozhat.
2017. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Hm nem értem, hogy ez miért is számottevő addig a pontig amig össze nem költözésről van szó? A csaj szüleinek a pénze az nem a lányé max engedélyt kapott, hogy használja. Szóval egyáltalán nincs mire vernie magát, hogy ő bezzeg nem fog szegényebb sráccal össze állni. Ezt most csak azért irom mert a nővérem pont ilyen nem rád értettem.


Ahol ez ekkora akadályt jelent, hogy kinek mennyi van, és amig BÁRMELYIK fél is azt várja el a másiktól, hogy eltartja majd mert férfi vagy mert gazdag csaj...akkor egyáltalán semmi értelme a kapcsolatnak,abszolút semmi! csak kárositani fogjátok magatok, és nem csak anyagilag,hanem ami durvább az hogy érzelmileg.


Nem érdemes hajtani a másikat, hogy legyen más ember legyen több pénze nem ér annyit az egész.

Egyébként nagyon sok gazdag család pont ez miatt megy szét,mert versengeni kezdenek egymással szóval ergo mi a f**nak is van együtt az ilyen a másikkal?


irjatok szerződést b**ki, hogy kölcsönös kihasználáson alapuló kapcsolatot alakitotok ki, ha ennyire akadály (már ilyen is van) gazdagabb körökben. 25f

2017. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy okozhat.

Gyakori probléma, hogy a jómódú emberek, csak hasonló anyagi helyzetben levő személyt akarnak a gyermekük mellé.

Az is előfordulhat, hogy maga a lány is így gondolkozik.

Néha jól végződik egy ilyen történet, néha nem.

2017. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. En szegényebb lany vagyok, a fiúm pedig nagyon gazdag, a szülei megis imádnak engem 😊 Es en is a családot 🤗
2017. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet tartson össze,pénzzel ne foglalkozzatok; most még nem is kell; ha meg majd nagyok lesztek , és együtt fogtok élni, akkor nem versengeni fogtok, hanem lehet, hogy picit egymásért is fogtok dolgozni. Szóval a pénz miatt ne aggódj. Akinek nem kellesz szegényen , de gazdagon már kellenél, az milyen ember? Na mondjuk mindegy, mert azért van az a szint, amikor már meg lehet érteni, de vágod. Nem a pénzébe szeretsz bele a másiknak, nem azzal akarsz összejönni. Az milyen brutál durva lenne már. Akinek több érméje van a zsebében, valaki azzal jön össze, hát ez milyen. Hát na!:)
2017. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ja meg olyan társat keress, aki nem annyira anyagias és felszines.
2017. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ra szoktak szoktak vagni hogy “dehogy!”.

De ez nemigaz. Okozhat bizony kellemetlensegeket.

2017. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kamasz korban még nem igazán lehet probléma. őt még fiatal felnőtteknél sem , ha nem élnek együtt , nem fizetnek közös dolgokat.

Amikor már együttélésről van szó , okozhat gondokat hogy az egyik jelentősen pénzesebb , de nem feltétlen. Szóval ez emberfüggő , kapcsolatfüggő , helyzetfüggő.

Tizenéveseknél nem igen. maximum annyiban hogy nem mennek el hetente moziba hanem mondjuk havonta (most csak hoztam egy hülye példát).

2017. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján igen. Habár ez csak közvetve volt a barátnőm rossz anyagi helyzete miatt.
2017. szept. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!