Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, kizáró ok, vagy nem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kizáró ok, vagy nem, ha harisnyát hord aki tetszik, vagy akinek tetszel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet lepontoztok, de a harisnya a lányoknak való. Ha egy férfi hordja, az nem férfias dolog sztem. Plusz ott már lappanghat valamiféle meleg vágy.
2017. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Kedves utolsó miért lenne meleg egy fiú ha harisnyát hord?

Az én párom évek óta hord télen vastag harisnyanadrágot és nem meleg, sőt engem egyáltalán nem zavar, és még hozzá teszem nekem még tetszik is mikor harisnyában van.

Azt nem értem miért baj ha egy fiú télen felöltözik, mostanában annyi ilyen buta hozzászólásokat olvasok, hogy ha fiú harisnyanadrágot hord akkor meleg, meg nem férfias, és még sorolhatnám estig.

Én azt mondom ha fázik egy fiú inkább harisnyát vegyen fel mint azt a buta jégeralsót meg azt az ízléstelen cicanadrágot.

2017. okt. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem csak nadrág alatt, és zokni alatt, általában nejlonharisnyát. Köszi.
2019. márc. 25. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!