Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon könnyűvérűe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon könnyűvérűek vagyunk párommal? 18F/18L

Figyelt kérdés

Kb 3 hete összejöttem egy lánnyal. Mind a ketten komoly kapcsolatot keresünk, nem kavarunk össze vissza, és nem csak testi dolgokra vágyunk. Viszont olvasgattam itt gyk-n a kérdéseket, és volt egy pár ami kitért arra, hogy ki mennyire halad gyorsan egy párkapcsolatban. Egy kicsit azért elbizonytalanított a dolog még ha nem is vettem teljes mértékben magunkra. Egy buliban ismerkedtünk meg, csak beszélgettünk és táncoltunk. Utána két nappal rá randira hívtam, aminek a végén megcsókoltam. De azt is csak elköszönésnél 2-3mp volt maximum és sima csók. Azóta elég sok időt töltöttünk együtt, mind a ketten egyedül élünk Budapesten albérletben. Ráadásul mindkettőnk pár hónapja, szóval nem sok ismeretségünk van így mondhatni „elszórakoztatjuk” egymást :D Egy nap hazakísértem későn, és felmentem hozzá, bármiféle hátsó szándék nélkül. Addig-addig beszélgettünk, hogy bealudtunk már a korahajnali órákban, és onnan mentünk másnap dolgunkra. Majd pár napra rá én hívtam át magamhoz és ő aludt itt. És mondhatni ez már elég rendszeres, mind a ketten egyedül élünk egy kicsit unalmas a csendes házban így, jobb ha valaki csacsog mellettünk :D Viszont egyszer sem feküdtünk le, nyilván közelebb kerültünk testileg is egymáshoz, jobban összemelegedtünk de nem mentünk messzire. Ma is találkozunk suli után, tervben van egy kis séta, aztán filmezés, de mára sem tervezek semmi „extrát” estére. Ennek ellenére is kicsit rosszul érzem magam, mert láttam, hogy vannak (sőt szerencsére a komoly kapcsolatot keresők többsége) heteket/hónapokat vár a csókra és az együttalvásra. Szerintetek így is könnyűvérűek vagyunk, vagy a helyzet miatt lehetünk „kivételek”? Azért mégis csak 1 találka után csókolóztunk illetve kb 3 alkalom után már egymásnál is aludtunk… :/

18F


2017. szept. 27. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy baráti kapcsolat és nem párkapcsolat és szerelem egyáltalán nem.

Kérdés, hogy egy jó baráti kapcsolatot érdemes-e próbálkozással a párkapcsolat felé tönkre tenni, vagy egyszerüen megmaradtok ennyiben, és majd jön mindkettötöknek a szerelem valaki másba.


A szerelem az, ha meglátod a másikat akkor már alig várod, hogy a karjába legyél, hogy megcsókolhassad ez pedig hozza a többi intimitást...


Ha meglátom a szomszéd fiút akivel gyerek korom óta barátok vagyunk, azzal én is tudok úgy együtt aludni, hogy semmi vágyam nincsen arra, hogy egymás ölében, fekügyünk vagy csokolozzunk stb... Ö a barátom...

De ha meglátom a a fiút az iskolában a másik szakról, akkor legnagyobb vágyam, hogy elhívjon randira, megcsókoljon és a karjába zárjon, hogy szeressen és én szerethessem...

2017. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. :)
2017. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!