Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kb 1 hónapja szakítottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbebe kérdése:

Kb 1 hónapja szakítottam párommal. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
már nem szerettem sajnos, ő még most is folytatná, ugyanakkor találkoztam egy fiúval akit nagyon kedvelek, tetszik meg minden, tőbbet szeretne tőlem puszta barátságnál, elkélzelhető hogy én is tőle. De az exem elítél, csúnyán beszél velem mivel tud a dologról, mondjuk csak találkozgatunk, neha van ölelés meg arcra puszi és ennyi. A baj csak az h mind2 fiúval egy suliba járok, kicsit kellemetlen. Mit gondoltok, gyors az ütem vagy elfogadható? (Nem szeretem már) Véleményeket írjatok, akár üzibe is! 18L vagyok!

2017. ápr. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az exed egy f..z, rázd le szerintem minél gyorsabban... A másikkal meg hajrá :)
2017. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sz0pd le a másik srácot ott előtte és akkor könnyebben túllép rajtad.
2017. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Normális kérdést tettem fel szerintem, normális lány vagyok, tartással, stb, tudod még léteznek ilyenek. De azért természetesen köszönöm az eddigi válaszokat és még várok többet! Kérlek írjátok oda h mennyi idősek vagytok és a nemeteket! Köszi! :)
2017. ápr. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!