Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne érteleme több csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne érteleme több csajt "tartani" ebben az esetben?

Figyelt kérdés

nem rég szakitottam , érzelmileg kivagyok égve bár én vetettem véget a kapcsolat mivel egy pszhopata lánnyal voltam együtt .


Nem akarok egy lányt sem szeretni vagyis komolyan venni, mert csak elbizza magat miért lenne hátrány ha egyszerre több lenne? Eddig harmat is elzavartam(nem bánom ) mert nagyon idióták mostanában, de azért egyre jobban forgolódik a fejemben .


2017. szept. 27. 17:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és valamiért nagyon magányos is vagyok azért is jutott ez csak úgy eszembe
2017. szept. 27. 17:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na most ki a pszichopata? :)
2017. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz. Csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki.
2017. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Már bocsánat,de nagyon beképzelt,elhanyagolt kis h.lye gyerek vagy.Nehogy már azt hidd,hogy a lányok olyanok,mint az M&M csokigolyó,vagy a kutya,hogy annyit "tartassz" amennyit te akarsz.Éretlen vagy,de nem baj,majd amikor eljön az a lány,akit mindennél jobban fogsz szeretni,akkor majd verni fogod a fejedet a falba,hogy ilyen az eszedbe jutott.
2017. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm abban is van valami hogy talán én is pszhiopata lettem időközben
2017. szept. 27. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Én támogatom az ötleted
2017. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lililili16 ***** válasza:

Te nem Boti vagy véletlen? Teljesen olyan a stilusod mint egy ismerősömnek :D szakitáson van túl, azért szakitottak mert a csaj nem teljesen normális.Sok lány kedveli de mindet elutasitja mert ha hibáznak bármit is egyszerűen nem tud nekik megbocsátani, idiótának tartja őket.Az lesz a legjobb ha egyszerre csak egy lánnyal kavarsz mert amúgy nekünk is vannak érzéseink :D

16/L

2017. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!