Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátomnak lesz a 20. Születés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak lesz a 20. Születésnapja. Ti minek örülnétek? Valami ötle?

Figyelt kérdés

Nekem eszembejutott pár ötlet de nem tudom hogy jó e.

Az egyik az egy vonatos kulcstartó mert szereti a vonatokat. Mellé egy tábla csoki. És még valami kéne de nem tudom hogy mit lehetne.

Azt még tudni kell hogy 3 hónap és 3 hete vagyunk eggyütt. Én komoly kapcsolatnak érzem. És én 16 éves vagyok.



2017. szept. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Isten áldjon meg titeket. Nehéz lenne egy nyavajás normális választ írni?
2017. szept. 27. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
tök jó, hogy barátod 20. szülinapja alkalmából meglepnél engem valamivel. én valami apróságnak is örülök igazából, szándék a fontos, én pedig még nem kaptam senkitől ajándékot más születésnapjára :)
2017. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első ami beugrott az a sex volt....és ez azért ciki mert nő vagyok no mind1...(bár tuti nagy ajándék lenne) A másik ami eszembe jutott vidd el Moziba ÉS MIELŐTT AZ LENNE, HOGY EGY LÁNY FIZETI A JEGYET MEG A POPCORNT SZERINTEM 1ÉVBEN 1X MEGTEHETI!!!!!! A másik közös nyaklánc? Egy jó kis karóra? Egy poló?
2017. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!